fbpx

Üritusi ei leitud.

M-PACT (USA)

P27. jaanuar19:00
Kumu auditoorium

M-PACT (USA)

E28. jaanuar19:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

CRISS CROSS EUROPE feat. BOJAN Z & KIRKE KARJA (Prantsusmaa – Eesti – Belgi...

P10. veebruar19:00
Kumu auditoorium

ALEKSEI KRUGLOV-JAAK SOOÄÄR QUARTET (Venemaa-Eesti)

N28. veebruar19:00
Kumu auditoorium

ANNA KANEELINA

L02. märts17:00
Kumu auditoorium

IMPÉRIAL ORPHÉON (Prantsusmaa)

L09. märts20:00
Philly Joe's jazziklubi

Vahetunniüllatus

E08. aprill10:45
Kool

Vahetunniüllatus

E08. aprill11:50
Kool

Vahetunniüllatus

T09. aprill11:40
Kool

Vahetunniüllatus

K10. aprill10:45
Kool

Vahetunniüllatus

K10. aprill11:40
Kool

Vahetunniüllatus

N11. aprill08:30
Kool

Vahetunniüllatus

N11. aprill09:30
Kool

Vahetunniüllatus

R12. aprill11:30
Kool

Vahetunniüllatus

R12. aprill12:45
Kool

Fotonäitus “Jazzkaar 30”

R12. aprill17:00
Dokfoto keskus

Jazzirongisõit

E15. aprill08:13
Elron

Jazzimaal

E15. aprill10:25
Lasteaed

Vahetunniüllatus

E15. aprill10:40
Kool

Vahetunniüllatus

E15. aprill11:00
Kool

Vahetunniüllatus

E15. aprill11:45
Kool

Lõunakontsert

E15. aprill13:30
Tartu Reval Cafe

Muusikaline üllatus

E15. aprill15:00
KAFO

Muusikaline üllatus

E15. aprill16:00
Tartu Hooldekodu

Jazzirongisõit

T16. aprill07:38
Elron

Vahetunniüllatus

T16. aprill10:35
Kool

Jazzimaal

T16. aprill11:00
Lasteaed

Vahetunniüllatus

T16. aprill12:15
Kool

Lõunakontsert

T16. aprill13:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

Muusikaline üllatus

T16. aprill14:30
Viljandi Haigla

Muusika kohtub tantsuga

T16. aprill15:30
Centrum

Jazzimaal

K17. aprill10:30
Lasteaed

Vahetunniüllatus

K17. aprill11:05
Kool

Vahetunniüllatus

K17. aprill11:50
Kool

Muusikaline üllatus

K17. aprill13:00
Pärnu Haigla

Pop-up kontsert

K17. aprill15:00
Eakate kodu Sõprus

Muusikaline üllatus

K17. aprill16:00
Pärnu Bussijaam

Jazzimaal

N18. aprill10:00
Lasteaed

Vahetunniüllatus

N18. aprill11:45
Kool

Pop-up kontsert

N18. aprill13:00
Saku Päevakeskus

Jazziaken

R19. aprill11:00
My City Hotel

Lõunakontsert

R19. aprill12:00
Rävala Reval Cafe

Muusikaline üllatus

R19. aprill13:00
Tallinna Loomaaed

Muusikaline üllatus

R19. aprill14:00
Caffeine

Muusikaline üllatus

R19. aprill15:00
Harju tn plats

Jazzkaar 30 festivalipass

R19. aprill18:00

KAILI KINNON (Kanada)

R19. aprill18:00
Kuressaare Kultuurikeskus

Jazzirongkäik

R19. aprill18:30
Tallinna vanalinn

MARTIN KOHLSTEDT (Saksamaa)

R19. aprill19:00
Tartu Elleri kool

“JAZZKAAR 30: TÜÜR & SUMERA REWRITE” KIRKE KARJA, MINGO RAJANDI ANSAMBEL

R19. aprill19:30
Vaba Lava

LIINA SAAR “Õhtulaulud”

R19. aprill21:30
Punane Maja

Öökontsert: LENNA KUURMAA & MICK PEDAJA

R19. aprill23:00
Vaba Lava

Jazzitramm

L20. aprill10:25
Tramm

Pop-up kontsert

L20. aprill11:00
ARS-i Maja

Pop-up kontsert

L20. aprill11:30
ARS-i Maja

Perekontsert: JAREK KASAR, JAAN PEHK & KIRKE KARJA

L20. aprill12:00
Tartu Elleri kool

Jazzikrokii

L20. aprill12:00
Sally Stuudio

Jazzijutt „Muusika fotol. Fookuses Jazzkaare fotograafid“

L20. aprill13:00
Dokfoto keskus

Muusika kohtub tantsuga: Tallinn Swing Dance Society

L20. aprill13:00
ARS-i Maja

Jazzianimatsioon

L20. aprill14:00
Nukufilmi Lastestuudio

Jazzijutt “Australian jazz – place for opportunities”

L20. aprill14:30
Music Estonia kontor

Muusikaline üllatus

L20. aprill15:00
LVLup! muuseum

Showcase-kontsert: MADIS MUUL HEXTET, LIISI KOIKSON, PEEP KALLAS TRIO

L20. aprill16:00
Punane Maja

MARTIN KOHLSTEDT (Saksamaa)

L20. aprill18:00
Vaba Lava

KADRI VOORAND “In Duo With Mihkel Mälgand”

L20. aprill19:00
Tartu Elleri kool

SPRING ROLL (Prantsusmaa)

L20. aprill19:45
Punane Maja

MARIA FAUST-TIM DAHL-WEASEL WALTER (Eesti-USA)

L20. aprill20:00
Pöide Pruuli Koda

JUNGLE BY NIGHT (Holland)

L20. aprill22:30
Vaba Lava

SOFIA RUBINA “Where It Begins”

L20. aprill23:59
Punane Maja

Linnulauluekskursioon: Peep Veedla

P21. aprill08:00
Vabaduse väljak

Love Raadio: HommikuKoff (MOJO)

P21. aprill10:00
Telliskivi Reval Cafe

Hommikujooga – Janno Trump

P21. aprill10:00
Vaba Lava

Anna Kaneelina

P21. aprill11:00
Velvet

KIDS CAN #NOORJAZZ (Eesti-Taani-Portugal)

P21. aprill12:00
Punane Maja

Anett

P21. aprill12:00
Põhjala Tap Room

Perebändid: Ruslan Trochynskyi lastega

P21. aprill12:30
Pelgulinna Rahvamaja

Tallinn Swing Dance Society: Svingtantsu õpituba

P21. aprill13:00
Vaba Lava

Otsa kool 100: INGA

P21. aprill13:00
My City Hotel

Töötuba lastele: Impro hullus

P21. aprill13:00
Vivistop

Otsa kool 100: Ivonna&Karolin

P21. aprill13:30
Kohvik Wabadus

Kali Briis

P21. aprill14:00
Arsenali Keskus

Muusika mälumäng

P21. aprill14:00
Kärbes Kitchen & Bar

Jazziplaatide turg

P21. aprill14:00
Punane Maja

Otsa kool 100: Vokaalansamblid

P21. aprill14:00
: G. Otsa nim Tallinna Muusikakooli saal

Munade värvimine, koksimise võistlus

P21. aprill14:00
Punane Maja

Otsa kool 100: There Will Never Be Another Jazz Band

P21. aprill14:30
Philly Joe's jazziklubi

Jazzijutud: “Kids Can – youngsters and jazz”

P21. aprill15:00
Dokfoto keskus

EiK x PIHLAP•UUD

P21. aprill15:00
Palo Alto

Otsa kool 100: Šeksikas Šokolaad

P21. aprill15:00
Kohvik Wabadus

Perebändid: Siim Aimla lastega

P21. aprill15:30
Pelgulinna Rahvamaja

Erakorralise Muusika Osakond

P21. aprill16:00
Velvet

Jazzimaal: Sally Stuudio kunstikool ja ETA Tantsukool

P21. aprill16:00
Telliskivi Roheline Saal

Marianne Leibur

P21. aprill16:00
Põhjala Tap Room

Otsa kool 100: Tegelinskid

P21. aprill16:00
: G. Otsa nim Tallinna Muusikakooli saal

Otsa kool 100: Kadi Kaldmäe

P21. aprill16:00
Philly Joe's jazziklubi

Jazzijutud: “Artistijutt: Maria Faust”

P21. aprill17:00
Dokfoto keskus

SPRING ROLL (Prantsusmaa)

P21. aprill17:00
Pärnu Uue Kunsti Muuseum

Otsa kool 100: Sam Sparro Tribute

P21. aprill17:00
Kohvik Wabadus

Duo Ruut

P21. aprill17:30
Punane Maja

Otsa kool 100: Zärin

P21. aprill17:30
: G. Otsa nim Tallinna Muusikakooli saal

Kodukontsert: JOEL REMMEL TRIO

P21. aprill18:00
Kodu

Rita Ray

P21. aprill18:00
Palo Alto

Otsa kool 100: The Nonconceptual Art Club

P21. aprill18:00
Philly Joe's jazziklubi

RAUL UKAREDA BAND & TEELE VIIRA FEAT. JAN UUSPÕLD

P21. aprill19:00
Vaba Lava

Otsa kool 100: Funk-Ups

P21. aprill19:00
Kohvik Wabadus

Kodukontsert: KADRI VOORAND “In Duo With Mihkel Mälgand”

P21. aprill20:00
Kodu

Otsa kool 100: R&Babes

P21. aprill20:00
Philly Joe's jazziklubi

Otsa kool 100: Otsa kooli õpetajad

P21. aprill21:30
Philly Joe's jazziklubi

Muusikaline üllatus

E22. aprill10:30
Lasteaed

Lõunakontsert

E22. aprill12:15
Kohvik Wabadus

Muusikaline üllatus

E22. aprill12:30
Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus

Lõunakontsert

E22. aprill13:00
Rävala Reval Cafe

Jazzijutt „Edasi koos sõpradega: Kadri Liik ja Raivo Vare. Intervjuu Anne Ermiga“

E22. aprill15:30
Vaba Lava

Muusikaline üllatus

E22. aprill16:00
Staabi- ja sidepataljon

Jazzmob

E22. aprill17:00
Viru Keskus

Eksperimentaaljazzi päev: PETER BRÖTZMANN (Saksamaa) & HEATHER LEIGH (USA)

E22. aprill18:00
Punane Maja

Kodukontsert: LIINA SAAR “Õhtulaulud”

E22. aprill19:00
Kodu

Eksperimentaaljazzi päev: SOFIA JERNBERG (Rootsi), MARIA FAUST-TIM DAHL-WEASEL WALTER (Eesti...

E22. aprill21:00
Punane Maja

Muusikaline üllatus

T23. aprill10:30
Eesti Kunstiakadeemia

Jazzitramm

T23. aprill11:06
Tramm

Muusikaline üllatus

T23. aprill11:40
Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskus

Lõunakontsert

T23. aprill12:15
Kohvik Wabadus

Lõunakontsert

T23. aprill12:30
Telliskivi Reval Cafe

Pop-up kontsert

T23. aprill13:00
Eesti Rahvusraamatukogu

Muusikaline üllatus

T23. aprill14:30
Raadiomaja

Jazzijutt „Eesti jazzi arengusuunad“

T23. aprill16:00
Punane Maja

Ummikujazz

T23. aprill17:00
Foorum Keskuse ees

KADRI VOORAND “In Duo With Mihkel Mälgand”

T23. aprill18:00
Vaba Lava

Kodukontsert: LIINA SAAR “Õhtulaulud”

T23. aprill19:00
Kodu

SPRING ROLL (Prantsusmaa)

T23. aprill19:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

ROSARIO GIULIANI & LUCIANO BIONDINI (Itaalia)

T23. aprill19:45
Punane Maja

JUDITH HILL (USA)

T23. aprill21:00
Vaba Lava

Jazzirong

K24. aprill08:45
Elron

Jazzijoonistamine lasteaedades

K24. aprill09:30
Lasteaed

Muusikaline üllatus

K24. aprill11:00
Hiiu Ravikeskus

Lõunakontsert

K24. aprill12:15
Kohvik Wabadus

Jazziaken

K24. aprill12:30
My City Hotel

Lõunakontsert

K24. aprill13:00
Müürivahe Reval Cafe

Muusikaline üllatus

K24. aprill14:00
Põhja-Eesti Pimedate Ühing

Jazzijutt „Jazzkaar 30“

K24. aprill16:30
Punane Maja

SOMI (USA) “Petite Afrique”

K24. aprill18:00
Vaba Lava

Kodukontsert: Anna Kaneelina

K24. aprill19:00
Kodu

PARIS_MONSTER (USA)

K24. aprill19:00
Pärnu Kultuuriklubi Tempel

MAIGROUP feat. GREG LEISZ (Eesti-USA-Rootsi)

K24. aprill19:00
Haapsalu Kultuurikeskus

THE SWINGIN’ SISTERS – ei toimu

K24. aprill19:00
Laitse Graniitvilla

ROSARIO GIULIANI & LUCIANO BIONDINI (Itaalia)

K24. aprill19:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

CAPTAIN KIRKE AND THE KLINGONS (Eesti-Leedu-Prantsusmaa)

K24. aprill19:45
Punane Maja

FÉLIX LAJKÓ TRIO (Ungari)

K24. aprill21:00
Vaba Lava

KAILI KINNON (Kanada-Eesti)

K24. aprill22:30
Punane Maja

Jazzijoonistamine lasteaedades

N25. aprill10:00
Lasteaed

Pop-up kontsert

N25. aprill11:30
G. Otsa nimelise Tallinna muusikakooli hoov

Lõunakontsert

N25. aprill12:15
Kohvik Wabadus

Jazzivaip

N25. aprill12:30
Chopini pink

Muusikaline üllatus

N25. aprill15:00
SA Autistika

Muusikaline üllatus

N25. aprill15:00
Balti Jaama Turg

JOSHUA REDMAN TRIO WITH REUBEN ROGERS & GREGORY HUTCHINSON (USA)

N25. aprill18:00
Vaba Lava

KAILI KINNON (Kanada)

N25. aprill19:00
Narva Jazz Club

MAIGROUP feat. GREG LEISZ (Eesti-USA-Rootsi)

N25. aprill19:00
Rapla Kultuurikeskus

JOEL REMMEL TRIO “Sharp”

N25. aprill20:00
Punane Maja

ODDISEE & GOOD COMPNY (USA)

N25. aprill21:30
Vaba Lava

PARIS_MONSTER (USA)

N25. aprill23:00
Punane Maja

Jazziaken

R26. aprill11:00
My City Hotel

Luulejazz

R26. aprill12:00
Rahva Raamat

Lõunakontsert

R26. aprill12:15
Kohvik Wabadus

Lõunakontsert

R26. aprill13:00
Müürivahe Reval Cafe

Lennukas jazz

R26. aprill16:30
Tallinna lennujaam

Lennukas jazz

R26. aprill17:15
Tallinna lennujaam

Ole ise DJ

R26. aprill18:15
Alexela Kontserdimaja

BOBBY MCFERRIN “GIMME 5” (USA)

R26. aprill19:00
Alexela Kontserdimaja

Kodukontsert: MAIGROUP (Eesti-Rootsi)

R26. aprill19:00
Kodu

Kodukontsert: Kaili Kinnon (Kanada)

R26. aprill19:00
Kodu

PARIS_MONSTER (USA)

R26. aprill21:00
Tartu Genialistide Klubi

MARK GUILIANA’S BEAT MUSIC (USA)

R26. aprill21:30
Vaba Lava

DISCO TALLINN GOES JAZZ

R26. aprill23:00
Punane Maja

Muusikaline tervitus

L27. aprill11:30
Vaba Lava

Perekontsert: JAREK KASAR, JAAN PEHK & KIRKE KARJA

L27. aprill12:00
Vaba Lava

Muusikaline kerjus

L27. aprill12:30
Tammsaare park

Muusika kohtub tantsuga

L27. aprill13:15
Viru Keskus

Jazzmob

L27. aprill13:30
Solaris Keskus

Muusikaline üllatus: KAFO Kohvijazz

L27. aprill14:00
Kultuurikatel

Maalid ärkavad ellu

L27. aprill15:00
Tallinna Kunstihoone

MAIGROUP feat. GREG LEISZ (Eesti-USA-Rootsi)

L27. aprill17:00
Punane Maja

SHAI MAESTRO TRIO (Iisrael)

L27. aprill19:00
Vaba Lava

KAILI KINNON (Kanada)

L27. aprill19:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

EYOLF DALE WOLF VALLEY (Norra)

L27. aprill20:45
Punane Maja

BERNHOFT & THE FASHION BRUISES (Norra)

L27. aprill23:00
Vaba Lava

KURADI SAAR

L27. aprill23:59
Punane Maja

Jazz ja tants

P28. aprill11:45
My City esine plats

Perekontsert: JAREK KASAR, JAAN PEHK & KIRKE KARJA

P28. aprill12:00
Pärnu Endla Küün

Jazzijutt „Artist talk: John Scofield“

P28. aprill12:30
Punane Maja

Pop-up kontsert

P28. aprill14:00
Telliskivi Rahva Raamat

Muusikaline tervitus

P28. aprill14:30
Vaba Lava

“JAZZKAAR 1990 REWRITE” RAIVO TAFENAU FESTIVALIANSAMBEL & SOLISTID

P28. aprill15:00
Vaba Lava

LIINA SAAR “Õhtulaulud”

P28. aprill16:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

THE SWINGIN’ SISTERS

P28. aprill17:00
Punane Maja

KAILI KINNON (Kanada)

P28. aprill17:00
Pärnu Endla Küün

SOFIA RUBINA “Where It Begins” – ei toimu

P28. aprill17:00
Laitse Graniitvilla

JOHN SCOFIELD COMBO 66 TRIO (USA)

P28. aprill19:00
Vaba Lava

HOLGER MARJAMAA TRIO feat. MAIRO MARJAMAA

N12. september19:00
Kumu auditoorium

JAMES DALTON (USA)

K18. september19:00
Fotografiska Tallinn

JAMES DALTON (USA) & ANDRES ROOTS

N19. september20:00
Tartu Genialistide Klubi

TIIT KALLUSTE QUINTET “Midnight Sun”

P13. oktoober17:00
Kumu auditoorium

JUHAN – SIBUL/ SOOÄÄR/ KELP/ LILLEPEA

P20. oktoober17:00
Kumu auditoorium

ITAMAR BOROCHOV QUARTET (USA-Iisrael)

L26. oktoober17:00
Kumu auditoorium

SYLVAIN DARRIFOURCQ IN LOVE WITH (Prantsusmaa) & JUSSI FREDRIKSSON TRIO (Soome)

R01. november20:00
Philly Joe's jazziklubi

KURT ELLING (USA) “The Beautiful Day“

T10. detsember19:00
Alexela Kontserdimaja