fbpx
  • Päev
  • Žanr
  • Asukoht

Üritusi ei leitud.

KIRKE KARJA / MATHIAS EICK QUINTET (Norra)

K26. veebruar19:00
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia suur saal

ERKI PÄRNOJA / DOMINIC MILLER GROUP (UK)

N27. veebruar19:00
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia suur saal

VAIKO EPLIK & KRISTJAN RANDALU “KOOSKÕLA LAHKHELID“ (toimub 9.10)

R17. aprill19:30
Vaba Lava

SOOÄÄR-YARALYAN-OUNASKARI (Eesti-Soome) (Toimub 10.10)

R17. aprill21:00
Fotografiska Tallinn

AVERY*SUNSHINE (USA) (Toimub aprill 2021)

R17. aprill22:30
Vaba Lava

RITA RAY (toimub 11.10)

R17. aprill23:59
Fotografiska Tallinn

KRISTEL AASLAID & DANIEL VIINALASS “LAULA, MIDA TUNNED”

L18. aprill13:00
Vaba Lava

TÕNU NAISSOO ELECTRIC TRIO with MIHKEL MÄLGAND & AHTO ABNER (toimub aprill 2021)

L18. aprill17:00
Fotografiska Tallinn

TRILOK GURTU BAND (India) (toimub 27.11)

L18. aprill18:30
Vaba Lava

SIIM AIMLA FUNK BAND (toimub 10.10)

L18. aprill20:00
Fotografiska Tallinn

LIISI KOIKSON “VÄIKE JÄRV” (toimub 10.10)

L18. aprill21:30
Vaba Lava

TANTSUKATEL FEAT. DUO MAAKER-PETERMANN LIVE & DJ QUEST

L18. aprill23:00
Fotografiska Tallinn

Showcase-kontsert: ANNA WIBE VIBES (Läti-Eesti), PEEDU KASS-THEODOR SINK, THE FREE MUSKETEE...

E20. aprill19:00
Fotografiska Tallinn

HUGAR (Island) / NIKLAS PASCHBURG (Saksamaa) (toimub 12.10)

T21. aprill21:00
Vaba Lava

CYRILLE AIMEE (Prantsusmaa) (toimub 26.11)

K22. aprill18:00
Vaba Lava

IVI RAUSI & LAURA PÕLDVERE “Aitäh, Uno Naissoo!” (toimub 11.10)

K22. aprill19:45
Fotografiska Tallinn

JAMISON ROSS (USA) (toimub aprill 2021)

K22. aprill21:00
Vaba Lava

RAUL UKAREDA: BAND OF GYPSYS 50 (toimub 13.10)

K22. aprill23:00
Fotografiska Tallinn

LOS AURORA (Hispaania) (toimub 28.11)

N23. aprill18:00
Vaba Lava

EL MURO TANGO & JUAN VILLARREAL (Argentiina-Eesti-Norra) (toimub aprill 2021)

N23. aprill19:45
Fotografiska Tallinn

MARC RIBOT’S CERAMIC DOG (USA) (toimub aprillis 2021)

N23. aprill21:00
Vaba Lava

MOONLIGHT BREAKFAST (Rumeenia-Austria) (toimub 14.10)

N23. aprill23:00
Fotografiska Tallinn

CECILE MCLORIN SALVANT WITH SULLIVAN FORTNER (USA) (lükkub edasi!)

R24. aprill18:00
Vaba Lava

JASON HUNTER GROUP (Eesti-Leedu) (toimub 9.10)

R24. aprill20:00
Fotografiska Tallinn

FORQ (USA)

R24. aprill22:00
Vaba Lava

DISCO TALLINN GOES JAZZ (toimub 9.10)

R24. aprill23:30
Fotografiska Tallinn

Perekontsert: HANNA-LIINA VÕSA “KRIBELI-KRABELI-PUMPS!” (toimub 10.10)

L25. aprill12:00
Vaba Lava

NAÏSSAM JALAL – QUEST OF THE INVISIBLE (Prantsusmaa-Süüria) (toimub aprillis 2021)

L25. aprill17:30
Fotografiska Tallinn

RYMDEN (Rootsi-Norra) (toimub 11.10)

L25. aprill19:00
Vaba Lava

ANETT (toimub 12.10)

L25. aprill21:00
Fotografiska Tallinn

DIRTY LOOPS (Rootsi) (toimub 9.10)

L25. aprill22:30
Vaba Lava

JT CONCEPTION (toimub 12.10)

L25. aprill23:59
Fotografiska Tallinn

KADRI VOORAND CHAMBER MUSIC ENSEMBLE (toimub 12.10)

P26. aprill15:30
Fotografiska Tallinn

FLORA PURIM & AIRTO MOREIRA WITH NETO BAND (Brasiilia) – JÄÄB ÄRA!

P26. aprill17:00
Vaba Lava

RAMUEL TAFENAU “Gather Around” (11.10)

P26. aprill18:30
Fotografiska Tallinn

Jazzkaar 2020 lõpetamine: “Antarktika 200” Raun Juurikas, Arve Henriksen (Norra), Bria...

P26. aprill20:00
Vaba Lava

Teatrijazz

E05. oktoober12:30
Cafe Shakespeare

Lõunakontsert

E05. oktoober13:15
Reval Cafe Paju

Pop-up kontsert

E05. oktoober14:30
Teaduskeskus AHHAA

Muusikaline üllatus

E05. oktoober15:30
Tartu Ülikooli raamatukogu

Pop-up kontsert

E05. oktoober17:00
Tasku Keskuse aatrium

Pop-up kontsert

E05. oktoober18:00
Overall Tartu

Pop-up kontsert

T06. oktoober10:30
Viljandi turg

Pop-up kontsert

T06. oktoober11:45
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia

Lõunakontsert / AIVA

T06. oktoober12:30
F-hoone

Lõunakontsert

T06. oktoober12:30
Restoran Ormisson

Teatrijazz

T06. oktoober14:00
Teater Ugala

Jazzivaip

T06. oktoober15:30
Chopini pink

Kinojazz

T06. oktoober16:30
Centrum

Õhtujazz / AIVA

T06. oktoober17:15
Solaris Keskus

Muusikaline tervitus

T06. oktoober17:30
Uku keskus

Teatrijazz / Brita&Sõbrad

T06. oktoober18:15
Eesti Draamateater

Pop-up kontsert / AIVA

K07. oktoober12:00
Eesti Rahvusraamatukogu

Muusikaline üllatus

K07. oktoober12:00
Pärnu turg

Teatrijazz

K07. oktoober13:00
Endla teatri kohvik

Lõunakontsert / Simulated Suns

K07. oktoober13:30
Rävala Reval Cafe

Jazzivaip

K07. oktoober15:00
Viru väravad

Muusikaline üllatus

K07. oktoober16:00
Pärnu Bussijaam

Tänavamuusikute duell

K07. oktoober17:00
Balti jaam

Pop-up kontsert

K07. oktoober17:00
Port Artur 2

Pop-up kontsert

K07. oktoober17:45
Pärnu keskus

Ummikujazz

N08. oktoober08:30
Foorum Keskuse ees

Pop-up kontsert / Patatina Orchestra

N08. oktoober10:00
Piletilevi

Lõunakontsert / Patatina Orchestra

N08. oktoober12:30
Fotografiska Tallinn

Ummikujazz / Simulated Suns

N08. oktoober16:45
Telliskivi Reval Cafe

Jazziaken / Simulated Suns

N08. oktoober17:35
My City Hotel

RITA RAY

N08. oktoober19:00
Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus

Teatrijazz / Brita&Sõbrad

R09. oktoober09:00
Eesti Noorsooteater

Lõunakontsert / Patatina Orchestra

R09. oktoober12:00
Rävala Reval Cafe

Teatrijazz / Rubundi

R09. oktoober12:30
Tallinna Linnateater

Jazzirongkäik

R09. oktoober18:00
Tallinna vanalinn

SOOÄÄR-YARALYAN-OUNASKARI (Eesti-Soome)

R09. oktoober19:00
Villa Ammende, Pärnu

VAIKO EPLIK & KRISTJAN RANDALU “KOOSKÕLA LAHKHELID“

R09. oktoober19:00
Vaba Lava

JASON HUNTER GROUP

R09. oktoober20:45
Fotografiska Tallinn

UUS KELLAAEG! RITA RAY

R09. oktoober22:00
Vaba Lava

JÄÄB ÄRA! DISCO TALLINN GOES JAZZ feat. Crackazat live (UK), DJ Widenski & DJ Tom Lilie...

R09. oktoober23:30
Fotografiska Tallinn

Jazzkaar 2020 avajämm

R09. oktoober23:30
Fotografiska Tallinn

Hommiku üllatus / AIVA

L10. oktoober10:00
Balti Jaama turu ees

Perekontsert: HANNA-LIINA VÕSA “KRIBELI-KRABELI-PUMPS!”

L10. oktoober12:00
Vaba Lava

Lennukas jazz / Triin Metshein

L10. oktoober13:00
Tallinna lennujaam

Jazziplaatide turg

L10. oktoober13:00
Telliskivi festivalikeskus

Muusikaline tervitus / Duo Traat

L10. oktoober15:30
Fotografiska Tallinn

LIISI KOIKSON “VÄIKE JÄRV”

L10. oktoober16:00
Vaba Lava

Silje Nergaard & Espen Berg (Norra)

L10. oktoober18:00
Tartu Elleri kool

Showcase-kontsert: PEEDU KASS-THEODOR SINK, THE FREE MUSKETEERS

L10. oktoober18:00
Fotografiska Tallinn

Jazzijutt: Artisti karjäär muutunud maailmas

L10. oktoober18:00
Kärbes Kitchen & Bar

SOOÄÄR-YARALYAN-OUNASKARI (Eesti-Soome)

L10. oktoober21:00
Fotografiska Tallinn

JÄÄB ÄRA! MOONLIGHT BREAKFAST (Rumeenia-Austria)

L10. oktoober23:00
Vaba Lava

NOËP akustiline

L10. oktoober23:00
Vaba Lava

SIIM AIMLA FUNK BAND

L10. oktoober23:59
Fotografiska Tallinn

Linnulauluekskursioon

P11. oktoober09:00

Hommikujooga

P11. oktoober10:00
My Fitness Balti Jaama Turg

Noortebänd: Pološywa

P11. oktoober11:00
Fotografiska Tallinn

Reelika Ranik Trio

P11. oktoober11:30
Velvet

Perekontsert: HANNA-LIINA VÕSA “KRIBELI-KRABELI-PUMPS!”

P11. oktoober12:00
Tartu Elleri kool

Liis Lutsoja ja Jaak Lutsoja

P11. oktoober12:00
Põhjala Tap Room

Muusikaviktoriin

P11. oktoober12:30
Kärbes Kitchen & Bar

Artist talk: Kadri Voorand

P11. oktoober14:00
Kärbes Kitchen & Bar

Marianne Leibur Trio

P11. oktoober14:30
Velvet

Kanter/Maar/Rei

P11. oktoober15:00
Põhjala Tap Room

Silje Nergaard & Espen Berg (Norra)

P11. oktoober16:00
Vaba Lava

NIKLAS PASCHBURG (Saksamaa)

P11. oktoober16:00
Tartu Elleri kool

LIISI KOIKSON “VÄIKE JÄRV”

P11. oktoober17:00
Pärnu Kontserdimaja

RAMUEL TAFENAU “Gather Around”

P11. oktoober17:45
Fotografiska Tallinn

RYMDEN (Rootsi-Norra)

P11. oktoober19:00
Vaba Lava

IVI RAUSI & LAURA PÕLDVERE “Aitäh, Uno Naissoo!”

P11. oktoober20:45
Fotografiska Tallinn

Telliskivi Loomelinnaku sünnipäev: RITA RAY

P11. oktoober22:00
Vaba Lava

Pop-up kontsert / Evelyn Reintam & Renat Tikhonov Duo

E12. oktoober11:15
My City Hotel

Lõunakontsert / Brita&Sõbrad

E12. oktoober12:30
Fotografiska Tallinn

Muusikaline üllatus / Brita&Sõbrad

E12. oktoober15:00
Harju tn Caffeine

Ummikujazz / Brita&Sõbrad

E12. oktoober17:00
Telliskivi Reval Cafe

Jazzijutt “Antarktika 200”

E12. oktoober17:00
Kärbes Kitchen & Bar

Muusikaline tervitus / Evelyn Reintam & Renat Tikhonov Duo

E12. oktoober17:30
Fotografiska Tallinn

JÄÄB ÄRA! – FLORA PURIM & AIRTO MOREIRA WITH NETO BAND (Brasiilia)

E12. oktoober18:00
Vaba Lava

KADRI VOORAND CHAMBER MUSIC ENSEMBLE

E12. oktoober18:00
Vaba Lava

SOLD OUT! ANETT

E12. oktoober19:45
Fotografiska Tallinn

NIKLAS PASCHBURG (Saksamaa)

E12. oktoober21:00
Vaba Lava

JT CONCEPTION

E12. oktoober23:00
Fotografiska Tallinn

Jazziaken / AIVA

T13. oktoober09:00
My City Hotel

Lennukas jazz / Triin Metshein

T13. oktoober13:00
Tallinna lennujaam

Ummikujazz /AIVA

T13. oktoober16:45
Telliskivi Reval Cafe

Muusikaline tervitus / Rubundi

T13. oktoober17:30
Pudel Baar

RAUL UKAREDA: BAND OF GYPSYS 50

T13. oktoober18:00
Fotografiska Tallinn

Muusikaline tervitus / Triin Metshein

N15. oktoober18:20
Coca-Cola Plaza

Jazzkaar 2020 lõpetamine: “Antarktika 200” Raun Juurikas, Arve Henriksen (Norra), Bria...

N15. oktoober19:00
Coca-Cola Plaza

ANNA KANEELINA & kammeransambel

T27. oktoober19:00
Kumu auditoorium

LÜKKUB EDASI! DEE DEE BRIDGEWATER (USA) & ESTONIAN DREAM BIG BAND

T03. november19:00
Alexela Kontserdimaja

CLUB FOR FIVE (Soome)

N05. november19:00
Kumu auditoorium

TITOKS

L28. november16:00
Kumu auditoorium

MÉLODIE GIMARD (Hispaania) – (Los Aurora asendus)

L28. november20:00
Kumu auditoorium

LOS AURORA (Hispaania) – asenduskontsert MELODIE GIMARD

L28. november20:01
Kumu auditoorium

KÄBID & KÄNNUD: LEIBURID, REMMELID, TAFENAUD

P29. november18:00
Kumu auditoorium

“Bachi kütkeis” Peedu Kass kammeransambel feat. Lauri Saatpalu & Marianne Leibur

T01. detsember19:00
Tartu Jaani Kirik

Andre Maaker & Prezioso “Old Church”

T01. detsember19:00
Viljandi Baptistikirik

“Bachi kütkeis” Peedu Kass kammeransambel feat. Lauri Saatpalu & Marianne Leibur

K02. detsember19:00
Jaani kirik

JÄÄB ÄRA! Daniel Erdmann’s Velvet Revolution feat. Jaak Sooäär (Saksamaa-Prantsusmaa-Inglism...

N03. detsember20:00
Philly Joe's jazziklubi

JÄÄB ÄRA! Daniel Erdmann’s Velvet Revolution feat. Jaak Sooäär (Saksamaa-Prantsusmaa-Inglism...

R04. detsember19:00
Viljandi Pärimusmuusika Ait

Andre Maaker & Prezioso “Old Church”

L05. detsember16:00
Kumu auditoorium

Masecki / Chopin / Nocturnes (Poola)

P06. detsember18:00
Kumu auditoorium

Marianne Leibur Trio

P06. detsember18:00
Pärnu Endla Küün

Kelly Vask “she sin(g)s”

N10. detsember20:00
Philly Joe's jazziklubi

UUS AEG! Susanna Aleksandra “Tribute to Nancy Wilson”

L12. detsember18:00
Kumu auditoorium

Estonian Voices 10 & Sõbrad – LISAKONTSERT!

P13. detsember15:00
Noblessneri valukoda

Estonian Voices 10 & Sõbrad

P13. detsember18:00
Noblessneri valukoda

Estonian Voices 10 & Sõbrad – UUS AEG!

T15. detsember19:00
Vanemuise kontserdimaja

LÜKKUB EDASI! CYRILLE AIMEE (Prantsusmaa)

R26. november19:00
Vaba Lava

JÄÄB ÄRA! – TRILOK GURTU BAND (India)

L27. november19:00
Vaba Lava