fbpx

Üritusi ei leitud.

Abraham’s Cafe

T22. aprill22:00
MERE

Carl Tuulik, Kalle Pilli, Oliver Rõõmus

L26. aprill12:00

HAAPSALU: Vaiko Eplik & Kristjan Randalu „Lahkhelid“

R18. aprill20:00

Pat Metheny Unity Group (USA)

P27. aprill19:00
NOKIA1

Cassandra Wilson (USA)

R25. aprill19:00
NOKIA

James Dalton

L19. aprill22:00
NO99

Edmar Castaneda Trio (Kolumbia)

K23. aprill18:00
MERE

Jonathan Flack ja Rauno Vaher

N17. aprill12:00

KÕLTSU MÕIS: Susana Sawoff Trio

N24. aprill20:00

Ergo Jazz Session vol 15: The Hi-Fly Orchestra

L19. aprill23:00
MERE

Fatoumata Diawara (Mali)

K23. aprill21:00
MERE

Galakontsert „Noor Eesti jazz“

L19. aprill16:00
MERE

Mount Kimbie (UK)

L26. aprill22:00
MERE

Kadri Voorand Group / Hanna Paulsberg Concept

N24. aprill22:00
NO99

KURESSAARE: Kadri Voorand Group / Hanna Paulsberg Concept

R25. aprill19:00

Las Migas

L26. aprill18:00
MERE

NARVA: James Dalton & Nevil Blumberg

K23. aprill19:00

Maria Faust Sacrum Facere

R18. aprill22:00
NO99

Nina Attal (Prantsusmaa)

N24. aprill21:00
MERE

Marius Neset Quartet

T22. aprill21:00
MERE

OTEPÄÄ: James Dalton

T22. aprill18:00

Nils Landgren & JazzBaltica Ensemble

N24. aprill18:00
MERE

PÄRNU: Karsten Mathiesen (Taani) ja Vaiko Eplik

R25. aprill21:00

PÄRNU: Susana Sawoff Trio

K23. aprill20:00

Portico Quartet

R25. aprill22:00
MERE

RAPLA: James Dalton

E21. aprill19:00

Stephan Oliva „Vaguement Godard“

E21. aprill22:00
NO99

Susana Sawoff Trio

R25. aprill22:00
NO99

TARTU: James Dalton

N17. aprill22:00

TARTU: Kadri Voorand Group / Hanna Paulsberg Concept

T22. aprill19:00

TARTU: Karsten Mathiesen (Taani)

N24. aprill21:00

Taylor & Silk

L19. aprill12:00

Tõnu Naissoo Trio

L26. aprill22:00
NO99

TARTU: Nils Landgren & JazzBaltica Ensemble

R25. aprill21:00

Trompetist Avishai Cohen & Andres Mustonen jazzkvartett

T22. aprill18:00
MERE

TÜRI: Abraham’s Cafe

L19. aprill16:00

Ülo Krigul „Lend nr JK025“

R18. aprill20:30
LENNU

Vaiko Eplik & Kristjan Randalu „Lahkhelid“

L19. aprill19:30
MERE

VALGA: Abraham’s Cafe

R25. aprill18:00

VILJANDI: Abraham’s Cafe

L26. aprill19:00

VILJANDI: Kadri Voorand Group / Hanna Paulsberg Concept

K23. aprill19:00

VILJANDI: Stephan Oliva „Vaguement Godard“

P20. aprill16:00

VILJANDI: Susana Sawoff Trio

T22. aprill19:00