Üritusi ei leitud.

Blues vanalinnas: James Dalton

R18. aprill16:00

Enne kontserti: Brazilian Street Orchestra

N24. aprill17:20

Enne kontserti: Elleri kooli muusikud

K23. aprill17:20

Enne kontserti: JazzIn Sisters

T22. aprill17:20

Erki Pärnoja loomingu kursuse ansamblid

K23. aprill12:00

Impro Harju tänaval

N17. aprill15:00

Jazz mob Viru keskuses

E21. aprill17:30

Jazz mob Viru keskuses

L26. aprill16:30

Jazziaken

T22. aprill12:00

Jazziaken: Carl Tuulik, Ingvar Leerimaa

L19. aprill12:00

Jazziaken: James Dalton

R18. aprill13:00

Jazziaken: Maria Faust

N17. aprill14:00

Jazzimannekeenid

N24. aprill17:30

Jazzimannekeenid

L26. aprill13:00

Jazziplatsike: Karsten Mathiesen

R25. aprill13:00

Jazzirongkäik vanalinnas

R18. aprill12:00

Jazzirongkäik vanalinnas

R25. aprill16:30

Jazzitramm nr 1

K16. aprill15:01

Jazzitramm nr 1

T22. aprill15:12

Jazzitramm nr 2

L26. aprill15:14

Kivikuju mäng

E21. aprill14:00

Laevasõidud Kajsamooriga

L19. aprill10:00

Laevasõidud Kajsamooriga

L26. aprill12:30

Lastekontsert „Lood pildi seest“

L19. aprill12:00
MERE

Lastekontsert: Karsten Mathiesen (Taani) & miimid

L26. aprill14:00
MERE

Lennukas jazz

R25. aprill16:45

Lennukas jazz – Carl Tuulik ja teised

N24. aprill16:00

Lennukas jazz: Elleri eri

K23. aprill16:00

Lennukas jazz: Jonathan Flack, Rauno Vaher

K23. aprill23:00

Lennukas jazz: Martti Laas, Charles Aron Zobel

K16. aprill16:30

Muusika vanalinnas: Karsten Mathiesen

N24. aprill14:00

Muusikaline vaip enne avakontserti

R18. aprill20:00

Muusikaline vaip enne kontserti

R25. aprill18:00

Muusikaline vaip Merepaviljoni ees

L19. aprill18:50

Muusikaline vaip: Elleri eri

K23. aprill14:00

Noortelava: Kalle Pilli Kvintett

L26. aprill17:00

Noortelava: Kristjan-Robert Rebase Kvintett

L19. aprill15:00

Otsakool NYC-s: Arjun, Banananass

E21. aprill14:00

Otsakool NYC-s: Freaky Joe, Ara Yaralyan’i “Magalhääs” kollektiiv

T22. aprill14:00

Otsakool NYC-s: Improvize I, Improvize II

R25. aprill14:00

Otsakool NYC-s: Kõrvanõges, Reverb

K23. aprill14:00

Otsakool NYC-s: The Selfie, DELAY

N24. aprill14:00

Sadamajazz: A-terminal: Brazilian Street Orchestra

E21. aprill17:00

Sadamajazz: Jonathan Flack ja Rauno Vaher

K23. aprill15:45

Sadamajazz: Maris Aljaste ja Janno Trump

L26. aprill12:30

Sadamajazz: Taylor & Silk

L19. aprill13:30

Tartu linnaruumike

L26. aprill08:12

Tartu: Jazzirong

L26. aprill08:12

Tasuta kontsertide päev: Helisev pühapäev mere ääres

P20. aprill08:00

Ummikujazz: Russalka

E21. aprill07:45

Ummikujazz: Viru ring

T22. aprill17:00

Vahetunniüllatus koolis – James Daltoniga: Tallinna 21. keskkool

E21. aprill11:45

Vahetunniüllatus koolis: Elleri eri

K23. aprill12:00

Vahetunniüllatus koolis: Gustav Adolfi Gümnaasium

N17. aprill12:45

Vahetunniüllatus koolis: Jakob Westholmi gümnaasium

N17. aprill11:50

Vahetunniüllatus koolis: Tallinna Inglise Kolledž

T15. aprill12:25

Vahetunniüllatus koolis: Tallinna Reaalkool

K16. aprill12:25

VEIN feat. Greg Osby

K23. aprill22:00
NO99

Viljandi linnaruumike

L19. aprill07:36

Viljandi: Jazzirong

L19. aprill07:36

Viru tn kerjus

R25. aprill15:00

“Bluusivennad” (1980, John Landis)

L12. aprill19:00

“Rocheforti tüdrukud” (1967, Jacques Demy)

R11. aprill19:00

“Vana hea Freda” (2013, Ryan White)

N10. aprill19:00

Arhitektuuriteemaline rattatuur mööda mereäärt

P20. aprill16:00

Bluusipüha – Tanel Padar Blues Band & külalised

P20. aprill18:00

Fantaasia (1940, Walt Disney)

P13. aprill14:00

Fun schooner rides on Kajsamoor

L19. aprill10:00

Hommikujooga Gerli ja Ereli Järve ja Anne Ermiga

P20. aprill10:00

Inside Llewyn Davis (2013, Ethan & Joel Coen)

E14. aprill19:00

Jazzimaal

P20. aprill15:00

Kontrabassiduo Kass & Mälgand

P20. aprill16:00

Laura ja Joel Remmel

P20. aprill15:30

Linnulauluekskursioon Peep Veedla juhtimisel

P20. aprill08:00

Lou Reed: Berlin (2007, Julian Schnabel)

T15. aprill19:00

Michel Petrucciani: Body and Soul (2011, Michael Radford)

N17. aprill19:00

Sandra Sillamaa ja Reigo Ahven

P20. aprill12:00

Scott Walker: 30. sajandi mees (2006, Stephen Kijak)

K16. aprill19:00

Söörömöö

P20. aprill12:30

Tenfold Rabbit

P20. aprill11:00

The Blues Brothers (1980, John Landis)

L12. aprill19:00

Tuuli Velling

P20. aprill13:00

Wilhelm

P20. aprill14:00