fbpx

Üritusi ei leitud.

Fotonäitus “Jazzkaar 30”

R12. aprill17:00
Dokfoto keskus

Jazzkaar 30 festivalipass

R19. aprill18:00

“JAZZKAAR 30: TÜÜR & SUMERA REWRITE” KIRKE KARJA, MINGO RAJANDI ANSAMBEL

R19. aprill19:30
Vaba Lava

LIINA SAAR “Õhtulaulud”

R19. aprill21:30
Punane Maja

Öökontsert: LENNA KUURMAA & MICK PEDAJA

R19. aprill23:00
Vaba Lava

Jazzijutt „Muusika fotol. Fookuses Jazzkaare fotograafid“

L20. aprill13:00
Dokfoto keskus

Jazzijutt “Australian jazz – place for opportunities”

L20. aprill14:30
Music Estonia kontor

Showcase-kontsert: MADIS MUUL HEXTET, LIISI KOIKSON, PEEP KALLAS TRIO

L20. aprill16:00
Punane Maja

MARTIN KOHLSTEDT (Saksamaa)

L20. aprill18:00
Vaba Lava

SPRING ROLL (Prantsusmaa)

L20. aprill19:45
Punane Maja

JUNGLE BY NIGHT (Holland)

L20. aprill22:30
Vaba Lava

SOFIA RUBINA “Where It Begins”

L20. aprill23:59
Punane Maja

Jazzijutud: “Kids Can – youngsters and jazz”

P21. aprill15:00
Dokfoto keskus

Jazzijutud: “Artistijutt: Maria Faust”

P21. aprill17:00
Dokfoto keskus

Kodukontsert: JOEL REMMEL TRIO

P21. aprill18:00
Kodu

Kodukontsert: KADRI VOORAND “In Duo With Mihkel Mälgand”

P21. aprill20:00
Kodu

Jazzijutt „Edasi koos sõpradega: Kadri Liik ja Raivo Vare. Intervjuu Anne Ermiga“

E22. aprill15:30
Vaba Lava

Eksperimentaaljazzi päev: PETER BRÖTZMANN (Saksamaa) & HEATHER LEIGH (USA)

E22. aprill18:00
Punane Maja

Kodukontsert: LIINA SAAR “Õhtulaulud”

E22. aprill19:00
Kodu

Eksperimentaaljazzi päev: SOFIA JERNBERG (Rootsi), MARIA FAUST-TIM DAHL-WEASEL WALTER (Eesti...

E22. aprill21:00
Punane Maja

Jazzijutt „Eesti jazzi arengusuunad“

T23. aprill16:00
Punane Maja

KADRI VOORAND “In Duo With Mihkel Mälgand”

T23. aprill18:00
Vaba Lava

Kodukontsert: LIINA SAAR “Õhtulaulud”

T23. aprill19:00
Kodu

ROSARIO GIULIANI & LUCIANO BIONDINI (Itaalia)

T23. aprill19:45
Punane Maja

JUDITH HILL (USA)

T23. aprill21:00
Vaba Lava

Jazzijutt „Jazzkaar 30“

K24. aprill16:30
Punane Maja

SOMI (USA) “Petite Afrique”

K24. aprill18:00
Vaba Lava

Kodukontsert: Anna Kaneelina

K24. aprill19:00
Kodu

CAPTAIN KIRKE AND THE KLINGONS (Eesti-Leedu-Prantsusmaa)

K24. aprill19:45
Punane Maja

FÉLIX LAJKÓ TRIO (Ungari)

K24. aprill21:00
Vaba Lava

KAILI KINNON (Kanada-Eesti)

K24. aprill22:30
Punane Maja

JOSHUA REDMAN TRIO WITH REUBEN ROGERS & GREGORY HUTCHINSON (USA)

N25. aprill18:00
Vaba Lava

JOEL REMMEL TRIO “Sharp”

N25. aprill20:00
Punane Maja

ODDISEE & GOOD COMPNY (USA)

N25. aprill21:30
Vaba Lava

PARIS_MONSTER (USA)

N25. aprill23:00
Punane Maja

BOBBY MCFERRIN “GIMME 5” (USA)

R26. aprill19:00
Alexela Kontserdimaja

Kodukontsert: MAIGROUP (Eesti-Rootsi)

R26. aprill19:00
Kodu

Kodukontsert: Kaili Kinnon (Kanada)

R26. aprill19:00
Kodu

MARK GUILIANA’S BEAT MUSIC (USA)

R26. aprill21:30
Vaba Lava

DISCO TALLINN GOES JAZZ

R26. aprill23:00
Punane Maja

Perekontsert: JAREK KASAR, JAAN PEHK & KIRKE KARJA

L27. aprill12:00
Vaba Lava

MAIGROUP feat. GREG LEISZ (Eesti-USA-Rootsi)

L27. aprill17:00
Punane Maja

SHAI MAESTRO TRIO (Iisrael)

L27. aprill19:00
Vaba Lava

EYOLF DALE WOLF VALLEY (Norra)

L27. aprill20:45
Punane Maja

BERNHOFT & THE FASHION BRUISES (Norra)

L27. aprill23:00
Vaba Lava

KURADI SAAR

L27. aprill23:59
Punane Maja

Jazzijutt „Artist talk: John Scofield“

P28. aprill12:30
Punane Maja

“JAZZKAAR 1990 REWRITE” RAIVO TAFENAU FESTIVALIANSAMBEL & SOLISTID

P28. aprill15:00
Vaba Lava

THE SWINGIN’ SISTERS

P28. aprill17:00
Punane Maja

JOHN SCOFIELD COMBO 66 TRIO (USA)

P28. aprill19:00
Vaba Lava