Turvalise festivali info_Jõulujazz 2021 - Festival Jazzkaar

AADRESS: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141

TELEFON: +372 666 0030

EMAIL: info(ät)jazzkaar.ee

26/11/2021 Turvalise festivali info_Jõulujazz 2021

Uudised

JÕULUJAZZ 2021

COVID-19 viiruse vältimise plaan festivalil Jõulujazz 2021
Seisuga 20.11.2021

Festival Jõulujazz 2021 jälgib sündmuse läbiviimisel riiklikult kehtestatud nõudmisi ürituste korraldamiseks ning “COVID-19 käitumisjuhend avalike ja kultuuriürituste korraldajatele ning kultuuriasutustele”
https://www.kul.ee/uudised/juhendid-ja-suunised-koroonaolukord-ja-kultuurivaldkond 

KÜLASTAJAD

– Ohutu festivalielamuse tagamiseks pääsevad vastavalt kehtestatud regulatsioonidele Jõulujazz 2021 kontserte kuulama nakkusohutuse kontrolli läbinud jazzisõbrad. Festivalile on oodatud vaktsineerimiskuuri läbinud või viimase 6 kuu jooksul COVID-19 haiguse läbi põdenud publik. Kontserdile sisenedes kontrollitakse kehtiva COVID tõendi olemasolu koos isikut tõendava dokumendiga.  

– 12 aasta 3 kuu kuni 17 aasta (k.a.) vanused noored peavad festivalil Jõulujazz 2021 osalemiseks esitama COVID tõendi või tõendi tervishoiuteenuse osutaja tehtud PCR-testi (tehtud kuni 72 h varem) või antigeeni testi (tehtud kuni 48 h varem) negatiivse tulemuse kohta ja isikut tõendava dokumendi. 

 – Alla 12 aasta ja 3 kuu vanused saavad festivalil Jõulujazz 2021 osaleda ilma COVID tõendit või testimise tõendit esitamata. Vajadusel kontrollitakse iskut tõendavat dokumenti. 

– Festivalile Jõulujazz 2021 ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID viirusesse või kes pole läbinud festivali nakkusohutuse kontrolli. 

– Festivali kontserdipiletite omanikel, kes on festivali ajal nakatunud COVID-19 viirusesse, on võimalik vahetada piletid kinkekaardi vastu. Avaldus selle kohta saata piletid@jazzkaar.ee enne kontserdi toimumist. 

– Väliskülastajad, kellel on soetatud pilet festivalile Jõulujazz 2021, kuid kes seoses COVID-19 levikust tekkinud olukorraga pole võimalik kontserdil osaleda, saavad piletid tagasi müüa või ümber vahetada kinkekaardi vastu. Avaldus selle kohta saata piletid@jazzkaar.ee enne kontserdi toimumist.

– COVID tõendi saab ise luua patsiendiportaalis digilugu.ee. Salvestage tõend endale telefoni või printige välja, et sündmusele jõudes oleksite valmis seda kiirelt esitama koos isikut tõendava dokumendiga. 

Festivali Jõulujazz 2021 kontsertidel tuleb kanda maski. Maskid on saadaval kontsertkohtade piletilaudadel.

– Laadige telefoni mobiilirakendus HOIA, mis teavitab, kui olete olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Hoidke kontserdi ajal telefon sees, aga kindlasti hääletul režiimil. Veenduge, et Bluetooth on sisse lülitatud, et HOIA äpp töötaks. 

– Palume saabuda festivalile Jõulujazz 2021 aegsasti, et sisemine kontserdimajja ei jääks külalistel viimasele minutile ja külastajad saaksid vältida liigseid kontakte üldalal. Palume kontserdisaali saabudes ja sealt lahkudes järgida festivali töötajate juhiseid. 

– Vältimaks festivali üldalal liigseid kontakte jaotame külalised vajadusel fortuuna alusel gruppideks, kes saabuvad alale 40 minutit, 30 minutit ja 20 minutit enne kontserti ning võivad suunduda saali istuma. 

Sündmusel kehtib inimeste hajutatuse nõue, palume inimestel vältida lähikontakte ja kohapeal järgida korraldaja ja personali juhiseid.

– Kohapeal on olemas desinfitseerimispunktid käte puhastamiseks. 

– Infomaterjalid tuletavad festivali külastajatele kohapeal meelde, kuidas külastada festivali turvaliselt. 

– Festivali Jõulujazz 2021 külastajad saavad isikustada oma pileti.