Perekontsert: Kadri Voorand & Silver Sepp - Festival Jazzkaar

AADRESS: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141

TELEFON: +372 666 0030

EMAIL: info(ät)jazzkaar.ee

Perekontsert: Kadri Voorand & Silver Sepp

Laupäev 27. aprill 14:00

Osta pilet

Koosseis:

Kadri Voorand laul ja improvisatsioonid
Silver Sepp fantaasiapillid ja improvisatsioonid

Laupäev 27. aprill 14:00

Osta pilet

JAIK

12.- / 8.-
Alates 1. aprillist 15.- / 10.-

Traditsiooniline Jazzkaare kontsert kõige pisematele ja nende vanematele tuleb taas! Kadri ja Silver lubavad teile: „Väikestel saab olema ütlemata tore! Lapsed saavad laulda ja tantsida, kuulata ja vaadata ennenägematuid fantaasiainstrumente, ”. Suurepärased suhtlejad Kadri ja Silver viivad väikesed kuulajad kaasa seiklusrikkale teekonnale …

Särav jazzlaulja ja helilooja Kadri Voorand on muusikasõpradele tuttav vokaalaansamblist Estonian Voices, duost koos Mihkel Mälgandiga ning mitmetest teistest koosseisudest. Ta on pälvinud Vabariigi Presidendi noore kultuuritegelase preemia, ERRi Aasta Muusiku tiitli ja Eesti Muusikaauhindade Aasta naisartisti auhinna ning mitmeid Eesti jazzipreemiaid nii helilooja kui ka interpreedina.

Laulja ja laulukirjutaja Silver Sepp on tegutsenud ansamblites Svjata Vatra ja Bombillaz. Praegu mängib ta kausipille ansamblis Ro:toro ja annab kontserte koos poetessi Kristiina Ehiniga. Silver on pälvinud tähelepanu “fantaasiapillidega”, mida ta meisterdab sageli taaskasutatud materjalidest. Muu hulgas on Silver loonud vanast võrguhargist naelapilli, mänginud kanalisatsioonitorudel, jalgratta esirattal ning kuuest kausist ja 20 liitrist veest tehtud vesitrummidel.

Põnevaid instrumente mängisid Kadri ja Silver eelmisel kevadel laste jazzifestivalil Kräsh, Jazzkaarel üllatavad nad kindlasti uhiuue ja megapõnevaga!