Sara Correia - Festival Jazzkaar

AADRESS: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141

TELEFON: +372 666 0030

EMAIL: info(ät)jazzkaar.ee

Sara Correia (Portugal)

Neljapäev 27. aprill 21:00

Osta pilet

Koosseis:

Sara Correia vokaal
Diogo Clemente akustiline kitarr
Ângelo Freire Portugali kitarr
Frederico Gato bass

Neljapäev 27. aprill 21:00

Osta pilet

Vaba Lava Kuva kaardil

35.- / 30.-
Alates 1. aprillist 40.- / 35.-

Sara Correia on karismaatiline lauljatar, kelle võimas ja varjundirikas hääl annab suurepäraselt edasi Portugali rahvaliku muusikastiili fado intensiivsust, olemust ja kirge. Tema suitsune tämber kannab endas armastust ja jõudu, kurbust ja rõõmu ning Lissaboni ja Portugali hinge.

Fado-muusikute peres üles kasvanud Sara Correia võitis 13-aastaselt (riikliku) konkursi Grande Noite do Fado. Teismelisena laulis ta ühes Lissaboni mainekamatest fado-klubidest Casa de Linhareses, süvenedes üha enam fado-kunsti maailma ja arendades oma lauljameisterlikkust.

Aastal 2018 pälvis 25-aastane Sara Correia omanimelise debüütalbumiga rohkelt tähelepanu ja kiitust ning teda tervitati kui uue põlvkonna fado-häält. Aastal 2020 ilmunud album „Do Coração“ nomineeriti 2021. aastal Latin Grammy auhinnale ja see võitis parima fado-albumi tiitli Portugali PLAY auhindadel. Sestpeale on lauljatari kontserte saatnud edu paljudes maailma maades Portugalis, Marokos, Lõuna-Ameerikas, Türgis, Hispaanias, Ühendkuningriigis jne. Sara Correia esineb oma ala tippudest koosneva ansambliga, milles teeb kaasa Portugali kitarrivirtuoos Ângelo Freire.