Stuudiokontsert: NoSax NoClar - Festival Jazzkaar

AADRESS: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141

TELEFON: +372 666 0030

EMAIL: info(ät)jazzkaar.ee

Stuudiokontsert: NoSax NoClar

Neljapäev 25. aprill 19:30

Osta pilet

Neljapäev 25. aprill 19:30

Osta pilet

Tartu Clockwork Studio

20.-

Jazzkaare armastatud kodukontsertide sari teeb sel aastal kõrvalpõike artistide teise koju ehk muusikastuudiosse. Neljas Tallinna ja Tartu stuudios seavad end intiimseteks kontsertideks sisse meie lemmikud.

Mis juhtub, kui kaks muusikut kohtuvad juhuslikult rongijaamas? Julien Stella ja Bastien Weegeri äratundmine oli nii suur, et nad otsustasid just sel hetkel ja just seal – raudteejaama perroonil –, et hakkavad koos muusikat tegema. NoSax NoClar looming on mänguline ja kerge ning näitab ilmekalt, kui kaunilt ja vaimukalt võivad saksofon ja klarnet kokku kõlada. Jazzkaarel esitleb duo oma värsket stuudioalbumit „No Dåhïss“, mis on inspireeritud keldi ja berberi muusikast. Guillaume Malvoisin veebiajakirjast Point Break on duot kirjeldanud: „See on keeruline ja tihedalt kootud muusika, kuid jääb alati mänguliseks, [—] NoSax NoClar rändab mööda rannikut, liikudes edasi kergete tantsusammudega, tuulena, mis liigub Iisraelist Egiptusesse, hetkeliste rahunemistega, nähtava tormita, aga siiski tohutu energiaga.“

Tartu Clockwork Studio

Clockwork on professionaalne muusika- ja heliproduktsiooniga tegelev stuudio Tartu laululava raadiomaja ruumides. Tegevust alustati Clockwork nime all aastal 2008 Silver Lepaste algatusel ning eestvedamisel. Lisaks maailmatasemel salvestustehnikale on pannakse suurt rõhku, et stuudioruumid võimaldaksid täita artistide kõiki vajadusi. Clockwork Studios valitseb mugav, aga töine õhkkond ja professionaalne ning loovalt mõtlev tiim teeb kõik, et viia klientide looming maksimaalsetesse kõrgustesse.

Oma loomingut on Clockwork Studios käinud salvestamas teiste seas aristid ja ansamblid nagu Bert On Beats, Curly Strings, Elephants From Neptune, Hendrik Sal-Saller, Genka, Liisi Koikson, Miljardid, Trad.Attack ja Tõnis Mägi.