fbpx

Avatud on artistide sooviavaldusvoor festivalile Tallinn Music Week

09. oktoober 2012

4.-6. aprillil 2013 toimub viiendat korda festival Tallinn Music Week. Tegemist on talendi esitlusfestivali ning konverentsiga, mille eesmärgiks on näidata kodupublikule põnevaimat ja aktuaalseimat Eesti muusikat ning tutvustada meie parimaid artiste ka rahvusvahelisele muusikatööstusele ning muusikapressile.

Aastal 2012 võttis TMW-st delegaadina osa 283 muusikaettevõtjat ja -organisatsiooni Eestist ning 306 rahvusvahelist delegaati. Festivaliprogrammis astus üles 183 artisti 13 riigist ning muusikaklubisid külastas kokku 11 200 festivalikülastajat. 2013 on festivali viies toimumisaasta, mil ootame Tallinnasse lisaks kogu Eesti muusikakogukonnale samuti ligi 300 rahvusvahelise profiiliga muusikettevõtjat ja muusikaorganisatsioonide esindajat, mis see annab Eesti artistidele võimaluse jääda silma olulistele festivalidele, plaadifirmadele, rahvusvahelistele agentuuridele, kirjastajatele ja välispressile.

Alates tänasest on avatud veebipõhine taotlusvoor kõigile asjast huvitatud artistidele, kellel on soov järgmisel Tallinn Music Weekil üles astuda. Taotlused on oodatud kõiki muusikastiile viljelevailt muusikakollektiividelt, kes tunnevad, et on valmis tegutsema ka välisturgudel ning panustama oma karjääri nii muusikalise arengu kui professionaalse asjaajamise osas. Taotlusvoor lõppeb 31. detsembri südaööl 2012.

Avatud on ka delegaatide registreerumine Tallinn Music Week konverentsile, kus muusika- ja loomeettevõtluse teemadel vahetavad mõtteid valdkonna tipptegijad üle maailma.

Tallinn Music Week festival toimub 4.-6. aprillil üle Tallinna linna ning konverents 5.-6. aprillil 2013 Nordic Hotel Forumi konverentsikeskuses.

Lisainfo, bänditaotlused ja delegaadiregistreerumine:
www.tallinnmusicweek.ee
info@tallinnmusicweek.ee