fbpx

Hõrk ja suvine kammerjazz – ansambel VERBARIUM esitab August Sanga ja Kersti Merilaasi laulude kava põnevates Eestimaa paikades!

08. juuli 2014

Loominguline Rühmitus Avarus esitleb:

Kammerlik ning haruldase koosseisuga ansambel VERBARIUM esitab oma kaunikõlalist muusikat August Sanga ja Kersti Merilaasi tekstidele. Kontserdid toimuvad Tallinnas, Kõltsu mõisas, Põhjaka mõisas ning Rootsi-Kallavere küla muuseumis. VERBARIUMi muusikud on Liina Saar – vokaal, Aleksandra Kremenetski – vibrafon ja löökpillid, Virgo Sillamaa – kitarrid ja Mingo Rajandi – kontrabass. 

Ansambel VERBARIUM tuli kokku 2013. aasta sügisel, mil Mingo Rajandilt telliti muusikaline programm August Sanga ning Kersti Merilaasi tekstidele, et esitada seda poeetide sajanda sünniaasta täitumist tähistaval konverentsil Tartus. Kava koosneb kõigi ansambliliikmete loomingust. Hõrgu instrumentatsiooniga koosseis põimib oma muusika ümber tekstide, mille teemaks on armastus, kodumaa, inimese igapäevaprobleemid ning elu ise ühes oma ilu ja valuga. Siinmail improvisatsioonilises muusikas harvaesinev vibrafon annab muusikale unenäolise ja astraalse kõla, mis põimub hästi ka ansamblist MiaMee tuttava lauljatari Liina Saare maheda ning sensuaalse tämbriga. 

 

 

Kontserdid korraldab Loominguline Rühmitus Avarus (v.a “Teletorni Jazz”) ning need toimuvad:

 

15. juuli 21.00 Jazziklubi “Philly Joe’s” (Tatari 4, Tallinn)

17. juuli 19.00 Kõltsu Mõisas – NB! Hõrgutisi pakub Kohvik Klaus!

 

13. august 19.00 Rootsi-Kallavere küla muuseumis

14. august 19.00 Põhjaka Mõisas

28. august 21.00 Tallinna teletornis “Teletorni Jazz” (Eesti Jazzliit esitleb)

 

Piletid on müügil kohapeal enne kontserdi algust.

 

Rohkem infot:

www.avarusmusic.com

www.avarusmusic.com/verbarium

https://www.facebook.com/pages/Verbarium/507769929331514?ref_type=bookmark

 

info@avarusmusic.com

(+372) 5232389