fbpx

Jazzifoto workshop

14. oktoober 2010

Workshopi peamiseks osaks on reaalne kontserdi fotografeerimine, kus esinejaks on maailmaklassi pop-jazz artist Tortured Soul.

Jazzifoto workshopi jagab fotograaf Kaupo Kikkas teadmisi oma lemmikteemal, milleks on fotograafia Jazz muusikas.
Workshopi peamiseks osaks on reaalne kontserdi fotografeerimine, kus esinejaks on maailmaklassi pop-jazz artist Tortured Soul.
Workshop koosneb kolmest osast. Alustame teooria ja piltide vaatamisega Eestifoto stuudios, kust suundume edasi kontserdipaika Rock Cafesse. Pildistada saame piiratud arvu lugusid, misjärel on kõigil võimalus kontserti nautima jääda. Kaks nädalat pärast kontserti kohtume Eestifoto Stuudios, et üheskoos pilte vaadata ja nende üle arutleda.
See on hea võimalus pääseda pildistama maailma tasemel artisti reaalses kontsertolukorras, kus muidu on fotograafide tegutsemine rangelt limiteeritud. Saada suurepärane kogemus sünergiast, mis tekkib lava eest muusikat nautides ja seda fotodesse ümber jutustades.
Üritus sobib kõigile fotohuvilistele, kellel on olemas fotograafiaalased algteadmised ja peegelkaamera. Kasuks tuleb teleobjektiivi olemasolu. Kõik osalejad saavad kontserdile fotograafi akrediteeringu.

Juhendaja: Kaupo Kikkas
Toimub: 21. oktoober, Eestifoto Stuudio/Rock Cafe
Hind: 790.- krooni/50,50 EUR Sisaldab: Loeng, kontserdi pilet koos akrediteeringuga, hilisem tagasiside Eestifoto Stuudios.
Täpsem info registreerujaile.

Vaata ka lisaks: http://www.kaupokikkas.com/blog/all-that-jazz-jazziworkshop ja http://www.youtube.com/results?search_query=tortured+soul&aq=0

Registreerimine
kool@eestifoto.ee
Oma nimi / telefoni number / e-posti aadress
Maksmine ülekandega või kohapeal!