fbpx

Jazzkaar 2020 Open Call (tähtaeg 1. oktoober)

25. september 2019

Tuletame meelde, et festivali Jazzkaar programmi kandideerimiseks on kuulutatud välja Jazzkaar 2020 OPEN CALL ja pakkumisi ootame 1. oktoobrini.

 

Festival Jazzkaar 2020 kuupäevad on 17.- 26. aprill. Selleks et festivali programmi kandideerimine oleks selgem, oleme loonud registreerimisvormi, mille kaudu saate esitada oma ettepanekud festivalil osalemiseks. Programmi kandideerimiseks ootame teie pakkumisi kuni 1. oktoobrini. Hiljem võivad ideed ja ettepanekud pisut muutuda, aga hea on teada, millised on teie loomingulised plaanid.

 

Palun kirjeldage oma kontserdikava ja nimetage koosseis. Andke palun ka teada, kas on tegu uudisloomingu või albumi esmaesitlusega Tallinnas või uue versiooniga millestki varasemast. Palun märkige ära ka varasem kontserttegevuse kogemus, seda just nende koosseisude puhul, kes esinevad esimest-teist korda festivalil. Eriti on oodatud põnevad kooslused ja loomingulised projektid, kuhu võib olla kaasatud ka välismuusikuid, teise žanri esindajaid, teiste kunstiliikide esindajaid jne.

 

2020. aasta kontserdid on heaks proovikiviks-ettevalmistuseks 2021. aasta sügiseks, mil Tallinnas toimub Euroopa jazzifestivale ja -klubisid ühendava organisatsiooni European Jazz Network aastakohtumine, mille kontsertidel esinevad Eesti jazzmuusikud. EJN Tallinn üritusele on oodatud üle 300 professionaali, kelle arvamused ja soovitused on jazzimaailmas üliolulised. Kõik nad on kuulnud-näinud maailma parimaid artiste, meil on võimalik tähelepanu äratada eeskätt erilise ja parima muusikaga.

 

Head mõttetööd ja imelist loomingut!