fbpx

Jazzkaar avaldas kevadise juubelifestivali disaini

18. oktoober 2018

Festival Jazzkaar tähistab kevadel 30. sünnipäeva. Juubelifestivali Jazzkaar 2019 kujunduse keskme moodustavad äge font, erksad värvid, must-valge pildikasutus ja number 30-st tekkinud geomeeteriliste kujundite rütm.

 

 

Nagu jazzmuusikas on protesti, vabadust ja vasturütme, siis seda kõike on ka Jazzkaar 2019 disainis. Pealkirjade font on GTF Opposite. See on suurte kontrastidega sanserif font, mis eristub tavakirjatüüpidest oma vastupidiste kontrastide poolest. Aastal 2019 on kevadise Jazzkaare värvid heast energiast laetud. Fookuses olevad elektrisinine ja samblaroheline on looduses tekkinud värvitoonid ning retroroosa annab Jazzkaare ajaloole tagasivaatavat pilku ning toob visuaali kontrastiks juurde naiselikku puudutust. Tervikvisuaali on loonud festivali pikaaegne partner PUTKA.

 

 

Tallinna Rahvusvaheline Festival Jazzkaar tähistab kevadel 30. sünnipäeva ning täidab 19.-28. aprillini Eesti parima jazziga. Juubelifestivali koduks on taaskord Telliskivi Loomelinnak Tallinnas, kuid jazzihelid kostuvad ka pealinnast kaugemale. Kogu suur sünnipäevaprogramm avalikustatakse 2019. aasta alguses Jazzkaare kodulehel.