fbpx

Jazzkaar kutsub hubastele kodukontsertidele Liival, Veerennis, Sibulakülas, Kalamajas, Karjamaal ning Sauel

05. aprill 2017

Kolmandat aastat jätkub populaarne traditsioon – Jazzkaare muusikud saavad kuulajatega kokku hubastel perelavadel. Kodude uksed avanevad vaid üheks kordumatuks muusikaelamuseks. Huvilistel tasub kiirustada, sest igale kontserdile on saadaval vaid mõnikümmend loetut piletit.

 

Kodukontsertide sarja avavad laupäeval, 22. aprillil kell 13 Liival saksofonist Maria Faust ja Taani lauljanna Kira Skov, kes on andnud uue hingamise kirikumuusika meloodiatele ja folgist tuttavatele rütmidele. Kontserdi salvestab ETV2.

 

Laupäeval kell 15 astub Veerenni hubasel kodulaval üles kitarrivirtuoos Andre Maaker, kes ansamblite kõrval armastab esineda ka soolokavadega. Kõrvuti jazzi ja bossanovaga meeldib talle mängida ka lugusid oma lemmikesitajatelt nagu The Police, Toto, Doors jt.

 

Samal laupäeval kell 16 jõuab kodukontsertide sari esmakordselt Tallinnast kaugemale. Sauel esitab armastatud laulja Laura koos kitarrist Kusti Lembaga kava “Spring is here to stay”.

 

Pühapäeval, 23. aprillil kell 19 astub kesklinnas Sibulakülas kuulajate ette Eesti silmapaistvamaid pianiste Kristjan Randalu ning Poola löökriistamängja Bodek Janke. Meeste muusikaline koostöö on kestnud juba 25 aastat, millele nad panid aluse 11-aastaselt oma kodulinnas Karlsruhes Saksamaal.

 

Esmaspäeval, 24. aprillil kell 18 pakuvad Kalamajas koduse kontsertelamuse noor talendikas laulja Elina Hokkanen ja kitarrist Johannes Laas, kes kirjutavad koos muusikat kollektiivile Innersound. Lood sünnivad instrumentide taga mõtiskledes ning nende sõnum on tavaliselt inspireeritud hetkeolukordadest.

 

Kolmapäeval, 26. aprillil kell 18 esineb helilooja, kitarrist ja multiinstrumentalist Erki Pärnoja koos täiskoosseisus bändiga Harry ja Taimi hubasel kodulaval Põhja-Tallinnas Karjamaa asumis, kus tuleb esitlusele selle aasta märtsis ilmunud plaat “Efterglow”.

 

Kontsertide täpne toimumiskoht edastatakse piletiostjatele. Piletid on müügil Piletilevis.