fbpx

Jazzkaar kutsub Jõulujazzi pimemüügile!

03. oktoober 2016

Festival Jõulujazz tähistab 21. sünnipäeva! 3. ja 4. oktoobril on Jõulujazzi kontsertide piletid 50% soodsamad! Pimemüügi kampaania raames tuleb müüki 750 piletit. Soodsate kampaaniapiletite omandamisel on teada vaid kontserdi toimumise kuupäev, kellaaeg ja koht. Esineja jääb esialgu hästi hoitud saladuseks! Vaata pileteid siit.

 

Tallinna rahvusvahelise festivali Jõulujazz programm avalikustatakse pärast Pimemüügi lõppu 5. oktoobril kell 10.00. Nagu on kinnitanud eelmiste aastate kogemused ostavad Jõulujazzi Pimemüügi pileteid need muusikahuvilised, kes on kindlad festivali programmi kvaliteedis. „Kampaania on kingitus meie suurimatele sõpradele ning annab neile võimaluse osta pileteid tavapärasest poole soodsamalt. Usume, et see meelitab ka meie fänne programmi „välja nuhkima“ ja infot levitama, sest seekordne kava on tõeline maiuspala. Loodame, et soodsad piletid toovad jazzmuusika juurde uusi muusikasõpru,” ütles festivali direktor Anne Erm.

 

Festival Jõulujazz 2016 pakub 23. novembrist 8. detsembrini tipptasemel kontserte kirikutes, kontserdi- ja teatrisaalides. Festivalil esinevad kõrvuti parimate Eesti muusikutega USA, Norra, Suurbritannia, Saksamaa, Rootsi jt maade säravad muusikud. 21. korda toimuva Jõulujazzi kavast leiab nii Grammy võitjaid, karismaatilisi klaverivirtuoose, säravaid lauljaid, tippkitarriste kui ka tribüüte legendidele. Jõulujazzil rõõmustame ka väikeseid jazzisõpru. Pimemüügi piletimüügipartner on Piletilevi.

 

Jõulujazzi toetavad Jazzkaare kuldsponsor Danske Bank, peasponsorid KAFO ja Eesti Päevaleht. Ametlik majutuspartner on My City Hotel, aastasponsorid on United Motors, Tallink, Aktaprint ja Reval Café. Jõulujazzile panevad õla alla Kultuuriministeerium, Kultuurkapital, Tallinna Kultuuriväärtuste Amet, Goethe Instituut Soomes.

 

21. sünnipäeva tähistava Jõulujazzi Pimemüük toimub 3. – 4. oktoobril Piletilevi müügikohtades ning veebiaadressil www.piletilevi.ee. Kampaania raames tuleb müüki 750 sooduspiletit ning igale kontserdile saab korraga osta kuni 4 piletit. Jõulujazzi Pimemüük ei laiene varem müügis olnud Jõulujazzi peaesineja Take 6 & Estonian Voices kontsertidele. Täpsemad kampaania tingimused ja info aadressil www.jazzkaar.ee ning Jazzkaare infotelefonil 666 0030.

 

Kohtumiseni Jõulujazzil!