fbpx

Jazzkaar üllatab muusikasõpru taas Jõulujazzi pimemüügiga!

03. oktoober 2017

24. novembrist 13. detsembrini toimub juba 22. korda Tallinna rahvusvaheline festival Jõulujazz. Julgetele ja nupukatele melomaanidele on 3. ja 4. oktoobril Jõulujazzi kontsertide piletid 50% soodsamad! Pimemüügi kampaania raames tuleb müüki 900 piletit. Soodsate kampaaniapiletite omandamisel on teada vaid kontserdi toimumise kuupäev, kellaaeg ja koht. Esineja jääb esialgu hästi hoitud saladuseks!

 

Jõulujazzi programm avalikustatakse pärast Pimemüügi lõppu 5. oktoobril kell 10.00. Nagu on kinnitanud eelmiste aastate kogemused, ostavad Jõulujazzi Pimemüügi pileteid need muusikahuvilised, kes on kindlad festivali programmi kvaliteedis. „Igal aastal kuuleme Pimemüügi kampaania ajal uudishimulikke küsimusi ning samas ka julgete ostude otsustest. Meie publik on programmi kvaliteedis kindel ning üllatusteks valmis!” ütles festivali direktor Anne Erm.

 

Festival Jõulujazz 2017 pakub 24. novembrist 13. detsembrini tipptasemel kontserte kirikutes, kontserdi- ja teatrisaalides. Festivalil esinevad kõrvuti parimate Eesti muusikutega USA, Suurbritannia, Soome, Poola, Saksamaa, Hispaania ja teiste maade säravad muusikud. Jõulujazzi kavast leiab nii imelisi lauljaid, legendaarseid tippmuusikuid, festivaliks sündinud koostöid, albumiesitlusi armastatud muusikutelt ning mitmeid uusi avastusi. Jõulujazzil leidub kaheteist maa muusikute kontserte Tallinnas, Viljandis, Tartus, Pärnus, Haapsalus, Sakus ja Võrus. Pimemüügi piletimüügipartner on Piletilevi.

 

Jõulujazzi toetavad Jazzkaare kuldsponsor Danske Bank, peasponsorid KAFO, Eesti Päevaleht ja Jazz Pesulad. Ametlik majutuspartner on My City Hotel, aastasponsorid on United Motors, Tallink, Aktaprint ja Reval Café. Jõulujazzile panevad õla alla Kultuuriministeerium, Kultuurkapital, Tallinna Kultuuriamet, Poola Suursaatkond, Soome Suursaatkond.

 

22. korda toimuva Jõulujazzi Pimemüük toimub 3.-4. oktoobrini Piletilevi müügikohtades ning veebiaadressil www.piletilevi.ee . Kampaania raames tuleb müüki 900 sooduspiletit ning igale kontserdile saab korraga osta kuni 4 piletit. Pimemüük ei laiene varem müügis olnud Jõulujazzi peaesineja Stacey Kent (USA), Jim Tomlinson (UK) & Estonian Dream Big Band kontserdile. Täpsemad kampaania tingimused ja info aadressil www.jazzkaar.ee ning Jazzkaare infotelefonil 666 0030.

 

Kohtumiseni Jõulujazzil!

Festivali meeskond

 

PIMEMÜÜGI TINGIMUSED:
1. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” toimub 3. oktoobrist 2017 kella 10.00st kuni 4. oktoobrini 2017 kella 23.59ni.
2. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” käigus ei avalikustata Jõulujazzi programmi artiste.
3. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” raames on Jõulujazzi 2017 kontsertide piletid müügil 50% allahindlusega ainult täishinnaga piletitele.
4. Jazzkaare Jõulujazzi „Pimemüük“ kampaania ei laiene varem müügis olnud Jõulujazzi pe-aesineja Stacey Kent (USA), Jim Tomlinson (UK) & Estonian Dream Bigband kontserdile.
5. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” raames avalikustatakse ainult Jõulujazzi kontsertide kuupäevad, kellaajad ja toimumiskohad.
6. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” kampaania raames saab iga ostja osta ühele kontserdile soo-dushinnaga kuni neli piletit ning igale kontserdile on müügis piiratud kogus kampaaniapileteid.
7. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” piletid on müügil Piletilevi müügikohtades ja internetis www.piletilevi.ee.
8. Jazzkaare Jõulujazzi programm avalikustatakse 5. oktoobril 2017 kell 10.00 Jazzkaare kodule-hel www.jazzkaar.ee.
9. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” käigus ostetud pileteid tagasi ei osteta.