fbpx

Jazzkaare piletid märtsi lõpuni soodsamad!

26. märts 2018

Kuni 31. märtsini on kevadise jazzipeo Jazzkaare piletid soodsamate hindadega. Tänaseks on müüdud ligi 5500 piletit.

 

Kiirustada tuleks piletiostuga Eeva ja Villu Talsi perekontsertide sõpradel. Perekontserdid toimuvad nii Tallinnas, Tartus kui Viljandis. Huvi on suur ka kolme Grammy auhinnaga pärjatud Cory Henry kontserdi vastu, millega tähistatakse Telliskivi Loomelinnaku sünnipäeva. Eesti artistidest on jazzisõbrad aktiivselt pileteid ostnud Estonian Voicese kontserdile Tallinnas ning Voorand-Koikson-Sooäär-Daniel ja Tallinna Filharmoonia Kammerkoori eriprojektile „Tormis jääb“, mis jõuab kuulajateni kahel õhtul Tallinnas ja Tartus. Väga populaarne on ka Stingi kitarristi Dominic Milleri kontsert. Neile kontsertidele on müügil tõesti viimased piletid.

 

20. aprillil toimuv Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistav Jazzkaare avakontsert „Saja lugu“ on tänaseks välja müüdud. Samuti on välja müüdud ka festivali peaesineja Laura Mvula kontsert Nordea Kontserdimajas.

 

Kevadise festivali Jazzkaar 2018 põhiprogrammis on 60 kontserti. 20.-29. aprillini toimuva Jazzkaare peaesinejad on Suurbritannia lauljatar Laura Mvula ja USA jazzitipud – sütitav hammondivirtuoos-laulja Cory Henry ansambliga The Funk Apostles, saksofonilegend Bill Evans kvartetiga Petite Blond II, mainekas jazztrio The Bad Plus ning Ameerika esitrompetistiks valitud Ambrose Akinmusire. Tasub kiirustada, sest kuni 31. märtsini saab kevadise Jazzkaare festivali pileteid osta talviste soodsamate hindadega.

 

Jazzkaare kuldsponsor on Danske Bank. Peasponsorid on KAFO, Jazz Pesulad ja Eesti Päevaleht ning aastasponsorid My City Hotel, BMW, Tallink ja Aktaprint. Festivalikeskust aitavad püstitada Prike, Telliskivi Loomelinnak ja kohvikupartner on Reval Café, Laura Mvula kontserdi toob Eestisse Viru Keskus ja kontsertetendust „Saja lugu“ aitavad ellu viia Viru Keskus, Eesti Vabariik 100 ja Noblessneri sadamalinnak. Festivalile aitavad kaasa Kodupaber ja MyFitness. Festivali toetavad Kultuuriministeerium, Eesti Kultuurkapital, Tallinna linn, Eesti Autorite Ühing, Hispaania Suursaatkond, Prantsuse Instituut, Taani Kultuuriinstituut, Taani Suursaatkond, Norra Saatkond ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.