fbpx

Jõulujazz: Thierry Lalo workshop

01. detsember 2011

8. detsembril kell 17.00 toimub Otsakooli saalis maineka prantsuse muusiku Thierry Lalo meistriklass suurele a cappella koosseisule, vokaalgrupile koos ansambliga ning  naishäältele.

Thierry Lalo on prantsuse helilooja, pianist, ansamblijuht, arranźeerija, dirigent ja õppejõud.  Lalo on kirjutanud jazzooperid Ramdam(2002),  Trois Contes pour deux Baton et une corde (2004) ja Le Joueur de flute de Hameline(2005), lisaks ta on loonud muusikat mitmesugustele vokaalkoosseisudele. Lalo loomingu märksõnad on elegants, poeetilisus, energia ja huumor. 2002 aastal pälvis ta esimesena Helilloojate ühenduse  uue talendi aastapreemia.

Ta asutas 1995.aastal vokaalansambli Voice Messengers, neil oli  õnn interpreteerida  60nendate maailmakuulsa prantsuse vokaalansambli Les double six partituure. Lalo on kirjutanud põhiosa ansambli uutest lauludest ja seadetest.    

Tunnustatud pedagoogina  õpetab ta  Prantsusmaal,  Hollandis, Belgias, Itaalias ja Saksamaal. 2004.aastast juhatab ta ka Pariisi ülikooli bigbändi.

Workshopiks palume vokalistidel ja lauluõpetajatel registreeruda aadressil  virgo.sillamaa@otsakool.edu.ee