fbpx

Kolm eriilmelist koosseisu ühel õhtul

27. aprill 2016
Rahel Talts

25. aprilli õhtut sisustas mõnus showcase kontsert, kus esines kolm bändi. Esimesena astus üles noore bassimehe

Janno Trumpi 10-liikmeline ansambel – võiks isegi öelda, et orkester – Trump Conception, kes on saanud valmis oma esimese albumi. Noor energia ja imelised kompositsioonid vaimustasid kuulajaid ning loomulikult ei jäänud tulemata ka lisalugu. Teisena võttis laval koha sisse saksofonisti Aleksander Paali trio, kuhu kuulusid veel kontrabassist Heikko Remmel ning trummar Dmitri Nikolajevski. Esitati Paali omaloomingut. Lood olid väga põnevad ning muusikute pillimänguoskus ja andekus ei jäänud kellelegi märkamatuks. Õhtu lõpetas kvartett Voorand-Koikson-Sooäär-Daniel. Nende kava oli pühendatud Veljo Tormisele. Esitati Tormise loomingut ja ühendati omavahel regilaul ja jazz, mis tõi kuulajani väga huvitavad kompositsioonid ja helid. See muusika lõi väga mõnusa atmosfääri, mis sobis õhtu lõpetuseks ideaalselt.

 

Kuulajailt küsis kontserdimuljeid Rahel Talts.

 

Marianne Leibur, noor muusik: „Olen näinud Trump Conceptioni eelnevaid kontserte ja ikka veel ei väsi! Bändis on head mängijad, lood on kaasahaaravad, arranžeeringud on mahlased – toimib! Aleksander Paal Trio jättis sügava mulje. Tundub, et siin väikses riigis on palju, väga palju suurepäraseid muusikuid. Viimase kontserdi kohta nii palju, et see oli eriline, krutskeid täis ja eestimaiselt ilus.“

 

Jasper Alamaa, Otsa kooli tudeng: „Trump küttis ikka rahva korralikult kuumaks. Lahe oli neid kuulata. Janno on väga head seaded kirjutanud ning Rene Puura täitis hästi Madis Muuli kohta. Paali triost niipalju, et Heikko Remmel on väga palju arenenud ning Paali poolt oli täiesti virtuoosne, suurepärane mängimine. Kogu õhtu atmosfäär oli väga mõnus.

 

Ronja Soopan, jazzkaare vabatahtlik: Trump Conceptionit ja Voorand-Koikson-Sooäär-Daniel’i olin mõlemat varem kuulnud, aga siiski oli väga äge. Paali muusika oli minu jaoks natuke liiga keeruline. Aga kokkuvõttes oli ikkagi super vinge õhtu.

 

Tauno, ettevõtja: Mind üllatas positiivselt Trump Conception. Ma polnud neid enne kuulnud ja see oli väga võimas. Samuti Aleksander Paali trio meeldis jubedalt. Kõik muusikud olid võrratud. Viimane sobis täpselt õhtu lõpetuseks, tekitas mõnusa rahuliku meeleolu.

 

Trump Conception, Aleksander Paal Trio, Voorand-Koikson-Sooäär-Daniel „Kummardus Veljo Tormisele“ 25. aprillil Punases Majas.

 

Koosseisud:

 

Trump Conception

Janno Trump- basskitarr

Danel Aljo- tenorsaksofon

Keio Vutt- baritonsaksofon

Allan Järve- trompet

Tanel Kuusk- trompet

Johannes Kiik- tromboon

Pent Järve- kitarr

Rene Puura- klahvpill

Dmitri Nikolajevski- trummid

Caspar Salo- perkussioon

 

Aleksander Paal Trio

Aleksander Paal- saksofon

Heikko Remmel- kontrabass

Dmitri Nikolajevski- trummid

 

Voorand-Koikson-Sooäär-Daniel „Kummardus Veljo Tormisele“

Kadri Voorand- laul

Liisi Koikson- laul

Jaak Sooäär- kitarr

Paul Daniel- kitarr

 

Vaata kontserdi fotosid siit.