fbpx

Konkurss „Sony Jazz Stage” otsib uusi talente!

29. detsember 2005

The Contemporary Music Centre Riias korraldab konkursi Sony Jazz Stage 2006. Noored jazzmuusikud võistlevad kahes kategoorias: “Vokaal” ja “Bass” (basskitarri või kontrabassi mängijad).

The Contemporary Music Centre Riias korraldab konkursi Sony Jazz Stage 2006. Noored jazzmuusikud võistlevad kahes kategoorias: “Vokaal” ja “Bass” (basskitarri või kontrabassi mängijad). Konkursil osalejad saavad registreeruda kuni 15. jaanuarini 2006. Selleks on vaja saata täidetult registreerumisankeet ja lisamaterjalid (foto, muusika) kas posti teel või interneti teel.

Võistluse esimesse vooru on vajalik hindamiseks saata helikandjal kolm lugu. Nende kolme seas peab olema vähemalt üks originaallugu(oma maa lugu) või seade rahvamuusikast. Finaalvooru pääsenud muusikud peavad avalikul kontserdil esitama neist kolmest kaks kompositsiooni.

Võistluse žürii valib saadetud demomaterjalide põhjal kuni kuus finalisti mõlemas kategoorias. Finaal toimub 3. märtsil 2006 Riias. Võitjad saavad auhinnaraha ja kutse osaleda Balti riikide jazz-festivalidel ja festivali “Rigas Ritmi” meistriklassides.

Sony Jazz Stage eelmised võitjad:
2004 Grand Prix’ vokaalkategoorias Intars Busulis (Läti)
2005 Grand Prix’ vokaalkategoorias Vita Rusaytite (Leedu)
teine auhind vokaalkategoorias Sofia Rubina (Eesti)
Grand Prix’ kitarr Māris Plūme (Läti)

Ja Jazzkaar loodab, et meie noored andekad muusikud on seekord hästi aktiivsed.

Lisainfo: www.sonyjazzstage.lv
The Contemporary Music Centre
Sony Jazz Stage 2006
Rīgas Kongresu nams
Kr.Valdemara 5
Riga, LV-1010
Latvia
e-mail: info@rigasritmi.lv, peakorraldaja Maris Briezkalns