fbpx

Kuhu jäid jäätised?

25. aprill 2019
Helle Ly Tomberg

Lihavõttepühale eelnenud laupäeval toimus Tartu Elleri kooli Tubina saalis imearmas perekontsert, kus esinesid, häälitsesid ja lubasid pahaaimamatutele lastele jäätist Jaan Pehk, Jarek Kasar ja Kirke Karja. Muusikute repertuaarist tulid esitusele lood, mis kõige enam just lastele rõõmu pakuksid (nt jäätiselaul tuli ettekandmisele suisa kaks korda). Vahepaladena kõlasid häälemängud ja armsad südamlikud lood. Kontserdilt lahkudes kuulsin, kuidas nii mõnigi perekond pidi pere noorimate eestvedamisel üheskoos jäätiseid ostma minema. Ilus soe algus kevadsoojale päevale.

 

Nunnu hommikukontserdi kohta päris noortelt muusikahuvilistelt muljeid Helle Ly Tomberg.

 

Joonatan ja Miikaeli (3-aastased) kontserdikogemus oli noormehed suisa tummaks võtnud. Keel põses, sai ema abiga said siiski mainitud, et kontsert neile meeldis.

 

Stellale (4-aastane) ja tema emale Annelile oli see esimene päris kontsert, kus kahekesi käidi. Mõlemale meeldis kogemus väga. Stella suutis suurest ärevusest pomiseda vaid seda, et ta käis kontserdil.

 

Leho (5-aastane) oli natuke pettunud, et onud lavalt neli jäätist lubasid, ent tegelikult valetasid ja mingeid jäätiseid polnudki. Muusikaline pool oli samas meelepärane.

 

Annile (7-aastane) meeldis kontsert väga, täpsemalt meeldis talle onu, kellel oli nuppudega klaver ja kes tegi naljakaid hääli. Kõige lemmikum oli aga ilusa värvilise pluusiga tüdruk.

 

Perekontsert: JAREK KASAR, JAAN PEHK & KIRKE KARJA

20. aprillil 2019 Heino Elleri nimelises Tartu Muusikakoolis

 

Koosseis:

 

Kirke Karja – klaver

Jarek Kasar – klahvpillid, vokaal

Jaan Pehk – kitarr, vokaal

 

Vaata kontserdi galeriid siit.