fbpx

Mark de Clive-Lowe workshop Clazzis!

10. märts 2011

Tallinnas toimub RBMA info session 17. märtsil jazz-klubis Clazz. Selleks puhuks tuleb küsimustele vastama akadeemia lektor, muusikageenius, produtsent, helilooja ja pianist Mark de Clive-Lowe, kes annab näpunäiteid produktsioonitehnikast ning viib Su oma ainulaadse live-esinemise telgitagustesse.

Kandideerimisfaas Red Bull Music Academy Tokio 2011 sügisestele sessioonidele on alanud ning sellega seoses toimuvad just nüüd üle maailma RBMA info sessionid, workshopid ning klubiõhtud, et sillutada tee Tokiosse. RBMA otsib muusikuid pea igas maailma nurgas ning infosessioonid annavad kõikidele huvilistele eelmaitse sellest, mis neid lõputute võimalustega inspiratsioonilinnas Tokios ees ootab.

Tallinnas toimub RBMA info session 17. märtsil algusega kell 18.00 jazz-klubis Clazz. Selleks puhuks tuleb Sinu küsimustele vastama akadeemia lektor, muusikageenius, produtsent, helilooja ja pianist Mark de Clive-Lowe, kes annab Sulle näpunäiteid produktsioonitehnikast ning viib Su oma ainulaadse live-esinemise telgitagustesse. Temaga liitub akadeemia vilistlane DJ Quest (2005), kes tutvustab lähemalt kandideerimisprotsessi.

Sissepääs on tasuta!

Kandideerimiseks vajaliku küsimustiku saab alla laadida veebilehelt www.redbullmusicacademy.com ning Tokiosse saab kandideerida kuni 4nda aprillini 2011.

Mark de Clive-Lowe

Mark de Clive-Lowe on üks meie aja innovatiivsemaid produtsente ja live esinejaid. Pole oluline, kas teda nimetada artistiks, produtsendiks, heliloojaks, pianistiks või DJ’ks, kõik sildid jäävad selle imetabase talendi puhul puudulikuks. Mark de Clive-Lowe (MdCL) alustas oma muusikuteed jazzi maailmas kuid liikus sealt kiiresti edasi hoopis uutesse dimensioonidesse. Jaapani ja Uus-Meremaa juurtega muusik alustas klaverimängimist nelja aastaselt ning tänaseks on temast saanud ülemaailmne fenomen, kes on esinenud lugematutes kohtades Ameerikas, Euroopas ja Aasias. MdCL loob muusikat otse laval, kasutades selleks trummimasinat, klahvpille ning eriefekte.

Lõpptulemus: McCL loob oma lugudest iga esinemisega ainulaadse live- remixi. Ta on teinud koostööd selliste maailmakuulsate artistidega nagu Jill Scott, Jody Watley, Leon Ware (Marvin Gaye/Michael Jackson/ Maxwell), Dame Shirley Bassey, Sandra St. Victor (The Family Stand/ Chaka Khan) jne.

NB! Ükski akadeemiapäev ei oleks täiuslik ilma korraliku peota. Tantsukingad võib läikima lüüa kohe pärast infosessiooni, algusega kell 22.00. Plaate valivad DJ Quest ja Mr. Nestor ning peaesineja Mark de Clive-Lowe’ga liitub selleks ainulaadseks etteasteks Briti vokalist Sharlene Hector (Basement Jaxx / Reel People).

www.redbullmusicacademy.com
www.mashibeats.com
www.clazz.ee