fbpx

Muutus The Brand New Heavise toimumiskoht!

15. veebruar 2012

The Brand New Heavise kontsert 27. aprillil algusega kell 22.00 kolib Rock Cafe’st spetsiaalselt Jazzkaarele püstitatud unikaalsesse Merepaviljoni Vanasadamas. Kontserdi kuupäev ja algusaeg jäävad samaks, Merepaviljoni sissepääsul kehtivad Rock Cafe’sse ostetud piletid. Pileteid tagasi ei osteta.

Merepaviljoni näol on tegemist on 1170 m2 elegantse paviljoniga, mis mahutab ca 1000 kuulajat ja kuhu on selleks ajaks loodud mõnus festivaliala. Kaarja katuse ja läbikumava fassaadiga Merepaviljon koos meeleoluka publikuala, kohvikute, näituste ja selle ümber loodava keskkonnaga on tervik, mis täidab festivali vajadused ja annab külalistele võimaluse nautida mereäärset linnakeskonda koos jazzmuusikaga.

Acid jazzi legend-grupp Londonist The Brand New Heavies on kuulsust kogunud kogu maailmas. Enam, kui veerandsaja tegutsemisaastaga on nad selle stiili teerajajana ristanud jazzi, funki ja hip-hopi neile ainuomasel moel. Grupi plaate on tänaseks müüdud enam kui kolm miljonit – superlood „Never Stop“, „Dream on Dreamer“ ja „You Are the Universe“ on vaid pika hittide loetelu algus.

Jazzkaare Merepaviljoni täpne asukoht Vanasadamas on Admiraliteeribasseini ääres asuva Sadamaturu esisel parkimisplatsil, Kai ja Kuunari tänava nurgas, ametliku aadressiga Sadama 25/4.

merepaviljon 01_1

merepaviljon 03