fbpx

NOËP – mees kui orkester

23. aprill 2016
Liisi Lasn

Reede, 22. aprilli hilisõhtul astus Punase Maja lavale karismaatiline noor muusik Andres Kõpper oma sooloprojekti ja ühemehebändiga NOËP. Ei jäänud saladuseks, et tema live’il oli esimest korda nii suur hulk publikut. Noort multitalenti see aga ei heidutanud, vaid andis talle enesekindlust juurdegi. Atmosfäär muutus iga looga aina meeleolukamaks ning Kõpperi oskus rahvaga kontakti luua ja kuulajaid enda lugudesse haarata ei jätnud ilmselt kedagi külmaks. Sügavad trummilöögid, artisti ainulaadne hääl ning õhus mänglevad valgusvihud muutsid pooleteisetunnise etteaste nii ülevaks ja mänguliseks, et see näis mööduvat 15 minutiga.

Publiku tagasisidet kogus Liisi Lasn.

Joonas (26), tootejuht: „Peaksin kohe ütlema, et ma ei olnud siin selle live’i pärast. Ma olen küll kuulnud temast ja tean, et ta oli bändis Tenfold Rabbit, aga varem teda kuulamas käinud ei ole. Kuid NOËP oli rohkem, kui ma ootasin, ta on väga hea esineja.”

Katrin (42), personalijuht: „Nägin teda esimest korda esinemas ja minu jaoks oli see live üllatus. Aga meeldiv üllatus, ta on julge mees ning väga mõjuv! Live läks igal juhul täkkesse. Koolisüsteemi järgi – 5 plussiga!”

Anti (38), ettevõtja: „Ta on väga lootustandev noor artist! Nautisin ta live’i küll, kuna see tekitas väga positiivse meeleolu. Homme on, mida meenutada!”

Kristjan: „Ma arvan, et see rütm oli õige just naisterahvastele – neid tundus olevat vähemalt kümme ühele!”

Piia (33), analüütik: „Kardan, et see heli polnud piisavalt hea sellise artisti jaoks.”

Kea (36), õpetaja: „Olen teda ka varem kuulnud, aga siin oli saund natukene parem. Ta on palju julgemaks muutunud! Mulle meeldis, kui ta oli veel algaja, häbelik noormees, nüüd aga jäi mulje, et ta võiks minna koorijuhi ametit õppima. Aga tore oli ning palju rahvast ka! Minu jaoks oli juttu võib-olla liiga palju, oleks võinud rohkem muusikat teha ja vähem lobiseda.”

NOËP

22. aprillil Telliskivi loomelinnaku Punases Majas

Koosseis:

Andres Kõpper – vokaal, elektroonika, klahvpillid

Vaata kontserdi fotosid siit.