fbpx

Noorte kolmanda podcasti külaline on fotograaf ja projekti Saja Loo autor Kaupo Kikkas

11. märts 2017

Jazzkaare noorte meediatiimi poolt läbiviidud podcasti kolmas külaline on hinnatud fotograaf Kaupo Kikkas. Podcasti tegijad on Hannes Dreimanis ja Henri Särekanno Tallinna 32. Keskkoolist.

 

Kolmanda podcasti külaline Kaupo Kikkas on Jazzkaarega tihedalt seotud – ta on Jazzkaare fotomeeskonna liige ning Eesti Vabariik 100 raames järgmisel aastal ettekantava Saja Loo idee autor ja meeskonnaliige kõrvuti lavastaja Jaak Printsi ning muusikalise juhi Erki Pärnojaga.

 

Fotograafiahuviline Henri hindab külalist kõrgelt: “Kaupol on omapärane stiil ja ta on Eesti üks intrigeerivamaid fotograafe, inimesena äärmiselt sõbralik, mõnusa ja huvitava jutuga.” Üllataval kombel ei olnud sel korral noortel külalisega kohtumise eel suuremat pabinat sees. “Temaga vesteldes võib täiesti sõltuvusse sattuda ja isegi kui podcast läbi sai, tahtsin veel ja veel küsimusi esitada. Kuigi ma pole ise fotograaf, tekitas jutuajamine huvi fotograafia vastu ja oli tahtmine kohe välja joosta ning kõike pildistama hakata,“ muljetab Hannes.

 

Kaupo Kikkas on erinevate põnevate fotoprojektide eestvedaja. Saja Loo tulemust näeb 2018. aasta Jazzkaarel. Vaata lähemalt: http://www.kaupokikkas.com/ ja http://www.sajalugu.ee/

 

Kuula kolmandat podcasti: https://soundcloud.com/jazzkaarfestival/jazzkaare-podcast03-kaupo-kikkas

 

28. Tallinna rahvusvaheline festival Jazzkaar toimub 21. – 30. aprillini 2017. Festivali koduks saab taas õdusat festivalimeeleolu pakkuv Telliskivi Loomelinnak. Kontserdid toimuvad Punases Majas ja Vabal Laval. Üles astuvate artistide seas on maailmatähed nagu Dianne Reeves, Steve Gadd, GoGo Penguin, Tigran Hamasyan, Iyeoka, Yemen Blues, Yussef Kamaal, Meshell Ndegeocello, Adnan Joubran ja paljud teised.