fbpx

Noorte neljanda podcasti külaline on pianist ja helilooja Kirke Karja

31. märts 2017

Noorte poolt läbiviidud podcasti neljas külaline on pianist Kirke Karja. Podcasti tegijad on Hannes Dreimanis ja Henri Särekanno Tallinna 32. Keskkoolist.

 

Neljanda podcasti külaline Kirke Karja on talendikas pianist ning ka helilooja – 2014. aastal pälvis ta Noore Jazzitalendi auhinna, lisaks veab ta endanimelisi ansambleid, Pae Kollektiivi ja mängib mitmetes koosseisudes nagu Avarus Ensemble, Lauri Kadalipp Social Jazz, Karl Petti Band ja mitmed teised.

 

Iga podcast on olnud noortele erinäoline ning huvipakkuv. “Vestlus oli midagi, mida me ei osanud oodatagi. See oli üllatavalt hariv ning Kirke tegi meile sissejuhatuse muusikakirjutamisesse,“ muljetab Hannes. Henri hinnangul oli vestlus erinevam kui varem: “Ta rääkis rohkem muusika komponeerimisest ja sellist vaatenurka muusikale polnudki varem kuulnud.”

 

Kuula neljandat podcasti: https://soundcloud.com/jazzkaarfestival/jazzkaare-podcast-04-kirke-karja/

 

28. Tallinna rahvusvaheline festival Jazzkaar toimub 21. – 30. aprillini 2017. Festivali koduks saab taas õdusat festivalimeeleolu pakkuv Telliskivi Loomelinnak. Kontserdid toimuvad Punases Majas ja Vabal Laval. Üles astuvate artistide seas on maailmatähed nagu Dianne Reeves, Steve Gadd, GoGo Penguin, Tigran Hamasyan, Iyeoka, Yemen Blues, Yussef Kamaal, Meshell Ndegeocello, Adnan Joubran ja paljud teised. Vaata Jazzkaare kava: www.jazzkaar.ee.