fbpx

Noorte teise podcasti külaline on andekas bassimängija Peedu Kass

24. veebruar 2017

Jazzkaare noorte meediatiimi poolt läbiviidud podcasti teine külaline on hinnatud bassimängija Peedu Kass. Podcasti viisid läbi Hannes Dreimanis ja Henri Särekanno Tallinna 32. Keskkoolist.

 

“Peedu muusika on aidanud mul mitmeid päevi alustada ning enne podcasti temaga kohtumise eel oli närv ikka sees. Aga kui ta oma sooja olekuga tuppa astus ning rääkima hakkas, siis tundus kõik hästi. Kuulasin suu ammuli tema mõtteid muusikast ja elust,” kommenteerib Hannes. Mõlemad noormehed kinnitavad, et podcastide tegemine on nende silmaringi avardanud. “See on arendanud ka minu vestlusoskust ning olen saanud rääkida huvitavate inimestega. Kindlasti tuleb ka tulevikus sisukaid kohtumisi põnevate külalistega,” lisab Henri.

 

Teise podcasti külaline on Miljarditest, Erki Pärnoja ansamblist ja Peedu Kass Momentumist tuntud bassimängija Peedu Kass. Vestluse käigus saab lähemalt kuulda tema õpingutest, ansamblitest, pillide erinevustest, muusika loomisest ja mis pilli ta hea meelega lisaks oskaks . Peedu Kass astub festivalil üles showcase-kontserdil Nelja Kontrabassiga, Erki Pärnoja : Efterglow’ga ning Siiri Sisaski kontserdil.

 

Kuula teist podcasti: https://soundcloud.com/jazzkaarfestival/jazzkaare-podcast02-peedu-kass

 

28. Tallinna rahvusvaheline festival Jazzkaar toimub 21. – 30. aprillini 2017. Festivali koduks saab taas õdusat festivalimeeleolu pakkuv Telliskivi Loomelinnak. Kontserdid toimuvad Punases Majas ja Vabal Laval. Üles astuvate artistide seas on maailmatähed nagu Dianne Reeves, Steve Gadd, GoGo Penguin, Tigran Hamasyan, Iyeoka, Yemen Blues, Yussef Kamaal, Meshell Ndegeocello, Adnan Joubran ja paljud teised. Vaata Jazzkaare kava: www.jazzkaar.ee.