fbpx

Reedel 14. jaanuaril Clazzis – Colours!

11. jaanuar 2011

Colours on Clazzi uus igakuine värvikirev jazz-klubiõhtu, kus residentidena valivad plaate maailmakuulsad DJ-d, seintele projekteeritakse VJ-de poolt meisterdatud visuaale ja baarides pakutakse värvilisi erikokteile! Muusikaliseks kontseptsiooniks on dancefloor jazz.

Colours on Clazzi uus igakuine värvikirev jazz-klubiõhtu, kus residentidena valivad plaate maailmakuulsad DJ-d, seintele projekteeritakse VJ-de poolt meisterdatud visuaale ja baarides pakutakse värvilisi erikokteile! Muusikaliseks kontseptsiooniks on dancefloor jazz – Colours pakub fusiooni klassikutest ja värskest muusikast nu-jazzi erinevatest suundadest – olgu need siis soul, r&b, funk, groove või broken beat.

DJ Alex Barck on tänapäeva elektroonilise tantsumuusika ja nu-jazz liikumise ühe kõige mõjukama kollektiivi Jazzanova üks liikmetest. Tema valikus kohtuvad tantsupõrandal nujazz, broken beat, moodne folk ja soul. Jazzanova jaoks tähendab muusika ühise keele otsingut rahvusvahelises klubimuusikas, tuues sisse kõiki mõjutusi kultuuridest ja erinevatest muusikastiilidest ning sulatades need ühtseks fusiooniks ja kaasates publiku muusikalisse spektrisse. Alexi uuematest projektidest nõuab kindlasti märkimist Prommer & Barck, kus üheskoos DJ, produtsendi ja perkussionisti Christian Prommeriga luuakse eklektilist tantsumuusikat. Alex Barck kuulub kahtlemata tänaste Euroopa DJ-de tippude hulka.