fbpx

Stian Westerhusi improvisatsiooni-workshop

16. august 2011

Euroopa juhtivaid jazzajakirju Jazzwise Magazine peab Westerhusi hetkel üheks maailma intrigeerivamaks muusikuks: “Westerhusi intensiivselt võimas muusika ühendab keelpillikvarteti kaunid akordid, veepiisa suurused noodid ja moonutatud ürgsed karjatused.”

Muusik saab workshopis teadmisi, kuidas arendada oma improviseerimisoskust nii sooloartistina kui ka bändis ja kuidas jõuda isikupärasema stiilini.

Vaata Stian Westerhusi kutset töötuppa ning registreeru siin! 

Workshopi maksumus on 10€ (sisaldab toitlustust). Workshoppi toetab Tallinna Spordi- ja Noorsooamet.

Stian Westerhus esineb Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 programmi kuuluval Viljandi Kitarrifestivalil. 13. septembril esineb Stian Tallinnas Hobuveskis, kuhu workshopil osaleja saab osta sooduspileti 7€. 

SA Tallinn 2011 initsiatiivil toimuva Talk_Trumm-It projekti eesmärk on korraldada noortele muusikutele õpitube ja koostöövõimalusi nii kodu- kui välismaiste muusikutega, samuti teiste valdkondade esindajatega. Talk_Trumm-Iti senised külalised on olnud Napoleon Maddox (beat box, USA), Jojo Mayer (trummid, Šveits), Dynamo (tsirkuse- ja trummigrupp, Belgia), Mikk Simson (trummid), Hirvo Surva (vokaal), Rasmus Kaljujärv (ettevalmistus laval esinemiseks) jt.

Lisainformatsioon:
Jorgen Pakkas
tel: 55538604
e-mail: jorgen@bandcamp.ee

http://www.bandcamp.ee/stian