fbpx

Turvalise festivali juhend külastajale

21. september 2020

KALLID KÜLALISED!

Seoses maailmas valitseva olukorraga ning viiruste hooajaga, paneme kõikidele südamele, et üksteist saame kaitsta vaid siis, kui oleme ise hoolsad ning peame sündmusele tulles nõuetest kinni. Siin näpunäited, et festival Jazzkaar kulgeks meile kõigile meeldivalt turvaliselt:

 

1.Festivalile Jazzkaar 2020 ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19 viirusesse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused). Festival on valmis sellisel juhul piletid vahetama kinkekaardi vastu. Avaldus selle kohta saata piletid@jazzkaar.ee enne kontserdi toimumist.

 

2.Väliskülastajad, kellel on soetatud pilet festivalile Jazzkaar 2020, ja kelle koduriigis on nakatunuid 17,6 või rohkem inimest 100 000 elaniku kohta viimase 14 päeva jooksul, ning kellel ei ole võimalik seetõttu festivalil osaleda, saavad piletid tagasi müüa või ümber vahetada kinkekaardi vastu. Avaldus selle kohta saata piletid@jazzkaar.ee.

 

3.Laadige telefoni mobiilirakendus HOIA, mis teavitab, kui olete olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Hoidke kontserdi ajal telefon sees, aga kindlasti hääletul režiimil. Veenduge, et ka Bluetooth on sisse lülitatud, et HOIA äpp töötaks.

 

4.Sündmusel kehtib inimeste hajutatuse nõue, palume inimestel vältida lähikontakte ja kohapeal järgida korraldaja ja personali juhiseid.

 

5.Palume saabuda festivalile Jazzkaar 2020 aegsasti, et sisemine kontserdimajja ei jääks viimasele minutile ja saaks külastajad saaksid vältida liigseid kontakte. Palume kontserdisaali sisenedes ja sealt lahkudes järgida festivali töötajate juhiseid.

 

6.Üle 50% täituvusega kontsertidele palume publikul saabuda tavapärasest varem. Vältimaks festivali üldalal liigseid kontakte jaotame külalised fortuuna alusel gruppideks, kes saabuvad alale 40 minutit, 30 minutit ja 20 minutit enne kontserti ning võivad suunduda saali istuma. Et ootamine liiga pikaks ei kujuneks aitab kontserdikülastajaid kohvik.

 

7.Kohapeal on olemas desinfitseerimispunktid käte puhastamiseks. Desinfitseerimispunktid asuvad Jazzkaare infotelgis, Vaba Lava sissepääsu juures, Vaba Lava saali uste juures, Vaba Lava WC juures, Fotografiska Tallinn sissepääsu juures, Fotografiska Tallinn saali sissepääsu juures, Fotografiska Tallinn WC juures.

 

8.Enne ja pärast iga kontserti toimub festivali saalide tuulutamine ning saalide ja WC-de puhastus.

 

9.Jazzkaar 2020 publikuga suhtlevad vabatahtlikud kannavad visiire või maske ning infopunktis on kaitse, et nii publikul kui ka vabatahtlikel oleks suhtlemine turvalisem.

 

10.Julgustame publikut kasutama visiire või maske. Maskid on saadaval Jazzkaar 2020 infopunktides.

 

11.Jazzkaar 2020 infopunktide juures on vastavalt märgistatud jalaga avatav kaanega konteiner maskide äraviskamiseks. 

 

12.Häälteavitused ja infoekraanid tuletavad festivali külastajatele kohapeal meelde ohutusmeetmeid.

 

13.Jazzkaar soovitab võimalusel jätta üleriided autosse, et vältida liigseid kontakte üldalal.

 

14.Panditopsi kasutades saate iga kord puhta topsi, sama topsi mitu korda kasutada ei ole soovituslik.

 

15.Festivali Jazzkaar 2020 külastajad saavad isikustada oma pileti.

 

16.Kui külastaja tunneb end sündmusel olles haigena, siis tuleb pöörduda esimesel võimalusel Jazzkaare turvatöötaja poole.

 

17.Kõik elektrooniliselt pileti ostnud festivali Jazzkaar 2020 külastajad saavad enne sündmust e-maili meeldetuletusega COVID-19 viiruse vältimiseks rakendatavate tegevuste kohta ning meeldetuletuse, et sündmusel saavad osaleda ainult terved külastajad.

 

Hoidkem üksteist ja ilusat turvalist festivali meile kõigile!