fbpx

Uus Jazzkaare kontserdisari MaruMereJazz Lennusadamas!

03. aprill 2013

Jazzkaar ja Eesti Meremuuseum ootavad teid osa saama uuest kontserdisarjast MaruMereJazz. Kontserdid toimuvad Lennusadama Maru kohvikus iga kuu kolmandal pühapäeval algusega kell 10 hommikul ja kell 19 õhtul. Esinevad Eesti armastatud muusikud värskes võtmes. 

 

MaruMereJazzi hommikukontsert algab kell 10 Maru kohvikus ning on mõeldud eelkõige peredele, kes tahavad ühendada hea muusika mõnusate merejuttude ja pühapäevase hommikusöögiga. Õhtune kontsert algab kell 19 ning on nädalat lõpetav pidulikum kontserdiformaat, kus kauni muusika saatel on võimalik nautida kolmekäigulist õhtusööki erilises atmosfääris.

 

MaruMereJazzi kontserdisarja avab noor muusik, laulja ja laululooja Mari Kalkun. Mari lood on valdavalt autorilooming, mis on inspiratsiooni ammutanud loodusest, eesti luulest ja rahvalauludest. 

 

19. mail astub üles isa-poja tandem humorist ja kirjanik Priit Aimla ja saksofonist, flötist, helilooja, arranžeerija, bigbändi dirigent, ansamblijuht, pedagoog ja saatejuht Siim Aimla. Isa ja poeg esinevad koos küll harva, kuid austavad teineteise tegemisi väga, nad on mõlemad võrratu huumorisoonega ja nende looming läheb korda paljudele eestlastele. 

 

16. juuni kontsertidel esineb meie inimesi rõõmustanud ja hullutanud Jarek Kasar. Tema luulet ja muusikat ühendavat kunsti armastatakse, sest Jarek oskab üllatada oma isikupärase helikeelega, vaheda sõnaga ning rääkida asjadest, mis lähevad inimestele korda.

 

MaruMereJazz programm:

P 21. aprill kell 10– Mari Kalkun 

P 19. mai kell 10 ja kell 19 – Siim Aimla ja Priit Aimla 

P 16. juuni kell 10 ja kell 19 – Jarek Kasar