Üritusi ei leitud.

Festivali avamine: KIRA SKOV & MARIA FAUST (Eesti-Taani)

R21. aprill19:30
Vaba Lava

HAN BENNINK (Holland) feat. JAAK SOOÄÄR, LAURA PÕLDVERE & KADRI VOORAND

R21. aprill21:00
Punane Maja

GOGO PENGUIN (Suurbritannia)

R21. aprill22:30
Vaba Lava

I WEAR* EXPERIMENT

R21. aprill23:59
Punane Maja

Perekontsert: MAARJA NUUT

L22. aprill15:00
Vaba Lava

“Tribute to Tallinn-67” ZBIGNIEW NAMYSLOWSKI QUINTET (Poola) & TÕNU NAISSOO UNITY

L22. aprill17:00
Vaba Lava

SEBASTIAN STUDNITZKY QUARTET (Saksamaa)

L22. aprill19:00
Punane Maja

MESHELL NDEGEOCELLO (USA)

L22. aprill21:00
Vaba Lava

HOLLER MY DEAR (Austria)

L22. aprill23:00
Punane Maja

SPYRO GYRA (USA)

E24. aprill19:00
Nordea Kontserdimaja

Showcase-kontsert: NELI KONTRABASSI, MARIE VAIGLA & RAUL VAIGLA, KIRKE KARJA QUINTET “E...

E24. aprill21:00
Punane Maja

“Ella Fitzgerald 100” LIISI KOIKSON, SOFIA RUBINA, SUSANNA ALEKSANDRA, INTARS BU...

T25. aprill18:00
Vaba Lava

PAPANOSH (Prantsusmaa)

T25. aprill19:45
Punane Maja

ISABEL VINARDELL & ISABELLE LAUDENBACH (Hispaania)

T25. aprill21:00
Vaba Lava

KRISTJAN RANDALU LIMES OCCIDENTALIS (Eesti-Saksamaa-Prantsusmaa-Kreeka-Süüria)

K26. aprill18:00
Vaba Lava

THE FIREBIRDS (Taani) “Igor Stravinski: Püha kevad”

K26. aprill19:45
Punane Maja

STEVE GADD BAND (USA)

K26. aprill21:00
Vaba Lava

MAIRO MARJAMAA QUARTET & JAM SESSION

K26. aprill23:00
Punane Maja

DIANNE REEVES (USA)

N27. aprill19:00
Nordea Kontserdimaja

YEMEN BLUES (Iisrael)

N27. aprill21:00
Vaba Lava

ERKI PÄRNOJA : EFTERGLOW

N27. aprill23:00
Punane Maja

GRANDBROTHERS (Saksamaa-Šveits)

R28. aprill18:00
Vaba Lava

TOOMAS RULL QUARTET „Mõtteterad“

R28. aprill19:45
Punane Maja

IYEOKA (Nigeeria-USA)

R28. aprill21:30
Vaba Lava

KENTON SLASH DEMON (Taani)

R28. aprill23:30
Punane Maja

ADNAN JOUBRAN (Prantsusmaa-Palestiina)

L29. aprill16:00
Vaba Lava

SILENT BLAST QUINTET (Leedu)

L29. aprill17:30
Punane Maja

TIGRAN HAMASYAN (Armeenia)

L29. aprill19:00
Vaba Lava

ALICE FRANCIS (Saksamaa)

L29. aprill20:30
Punane Maja

YUSSEF KAMAAL (Suurbritannia)

L29. aprill23:00
Vaba Lava

ESTRADA ORCHESTRA

L29. aprill23:59
Punane Maja

Perekontsert: TANJA MIHHAILOVA & BAND „Tants jazzi ümber“

P30. aprill13:00
Vaba Lava

SIIRI SISASK feat. ROBERT JÜRJENDAL & PEEDU KASS „Uku Masing: Kuristi kohal“

P30. aprill17:00
Vaba Lava