Maris Pihlap live & party feat. TIKS DJ’s - Festival Jazzkaar

AADRESS: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141

TELEFON: +372 666 0030

EMAIL: info(ät)jazzkaar.ee

Maris Pihlap live & party feat. TIKS DJ’s

Laupäev 29. aprill 23:00

Osta pilet

Koosseis:

Maris Pihlap laul, elektroonika
TIKS DJ'd

Laupäev 29. aprill 23:00

Osta pilet

Fotografiska Tallinn Kuva kaardil

18.-
alates 1. aprillist 23.-

Maris Pihlap on laulja, produtsent ja DJ, kelle teekond algas pärimusmuusika juurest viiuldajana, ent käe ülemängimise tõttu jäi viiulimäng pausile. Noor muusik õppis laule kirjutama ja produtseerima ning lihvis oma tehnikat ka teistele artistidele remixe tehes. Maris viib kuulaja teekonnale elektroonilise popi, folgi ja jazzi pärusmaadele, kus kõik ootuspärane ja ootamatu on mängleva kergusega põimitud üheks tervikuks. Tema fantaasiamaailmas žanre ei eksisteeri, piirid on ületamiseks ja ootused ümberlükkamiseks.

Oma debüütplaadiga „What Have You Become?“ liikus ta 2021. aasta alguses TIKS rekordsi tiiva alla, album sai hea tagasiside osaliseks nii kodu- kui ka välismaal. Aasta hiljem ilmus täispikk album The Search for Life Within, kus figureerivad lisaks Marisele veel mitmed muusikud. Mõlemad albumid tõid lauljatarile Eesti Muusikaauhindadel nominatsioonid aastatel 2022 ja 2023. Praegu on Maris pühendunud olemasoleva materjali lavale toomisele, ideede kogumisele ja uutele koostöödele, millest nii mõnigi varsti ilmavalgust näeb. Enda esimesele Jazzkaare kontserdile toob Maris kohale enda päris eheda hinge. Loomingu, mis on sündinud aususest, toorest valust ja avatud südamest. Üks on kindel – Maris võtab Sind oma muusikamaailma kaasa täpselt sellisena, nagu oled.

TIKS on alates 2012 aastast toimetav igakuine pidude ja kontsertide sari, mis oma rohkem kui 150 toimunud üritusegapaljudele ilusa muusika sõpradele tutvustamist ei vajagi. Alates 2018. aastast tegutsetakse ka plaadifirmana ning Raadio 2 eetris on igal pühapäeval sama nime kandev mix-show. Plaadifirmana on välja antud tunnustatud artistide Sander Mölderi, YASMYNi, EiKi, Maris Pihlapi, jonas.f.k ja teiste muusikat. TIKSul toimus ka 2015. aastal NOËPi esimene ülesastumine ja 2022 anti välja vinüülil Arvo Pärdi „Lapsepõlve lood“. Jazzkaarega ühise festivalipeo raames otsivad tiksujad spetsiaalselt nii uusi kui ka vanemaid lemmikuid, mis nende meelest kõige mõnusamalt festivali kokku võtavad.