fbpx

Jazzkaare piletid on märtsi lõpuni soodsad ja käib jazziauhindade avalik hääletus!

24. märts 2017

Kuni 31. märtsini saab kevadise Jazzkaare festivali pileteid osta talviste soodsamate hindadega. Käimas on ka jazziauhindade avalik hääletus, kus oma lemmikmuusikute eest saab hääle anda kuni 29. märtsini.

 

Müügil on viimased piletid Dianne Reeves’i, gala “Ella Fitzgerald 100”, Steve Gadd Bandi ning Holler My Dear kontsertidele. Kiirustama peavad ka perekontsertide sõbrad, sest väikeste muusikasõprade huvi Tanja Mihhailova ja Maarja Nuudi lastekontsertide vastu on suur.

 

Jazzkaar 2017 peaesinejad on viie Grammyga pärjatud lauljatar Dianne Reeves, trummilegend Steve Gadd, Inglise klubitrio GoGo Penguin, kordumatu lauljatar-bassist Meshell Ndegeocello ja särav fusion-jazz grupp Spyro Gyra. Erilise kontserdiga tähistab Jazzkaar 50 aasta möödumist 1967. aastal Eesti ja Nõukogude muusikaelus märgiliseks kujunenud rahvusvahelisest jazzifestivali Tallinn-67 tuues taas lavale toonased esinejad Tõnu Naissoo ja Zbigniew Namyslowski oma ansamblitega. Kokku on festivali põhiprogrammis üle 70 kontserdi ja kuni märtsi lõpuni on kevadise Jazzkaare kontsertide piletid eriti soodsad! Festival kestab 21. – 30. aprillini ja lisaks Tallinnale toob Jazzkaar muusikat 12 paika üle Eesti.

 

Festivali programm ja lisainfo artistide kohta: https://www.jazzkaar.ee/programm/

 

Avalik hääletus 2017. aasta Jazziauhindadele on avatud 29. märtsini. Jazziauhindu antakse välja 11. korda, neljas kategoorias: Danske Jazziauhind, Noore Jazzitalendi Auhind, Jazziedendaja Auhind ja Aasta Jazzansambel. Hääle andnute vahel loositakse välja Meshell Ndegeocello kontserdi piletid kahele. Hääletamine toimub Eesti Päevalehe veebilehel aadressil http://epl.delfi.ee/news/kultuur/tanasest-algab-11-jazziauhindade-avalik-haaletus?id=77613888

 

Jazzkaare kuldsponsor on Danske Bank. Festivali peasponsorid on KAFO, Jazz Pesulad ja Eesti Päevaleht, aastasponsorid My City Hotel, United Motors, Tallink ja Aktaprint. Festivalikeskust aitab püstitada Prike, Telliskivi Loomelinnak ja kohvikupartner on Reval Café, Dianne Reevesi kontserti aitab Eestisse tuua Viru Keskus ja festivalile aitab kaasa Kodupaber ja MyFitness. Festivali toetavad Kultuuriministeerium, Kultuurkapital, Tallinna linn, Poola Suursaatkond, Adam Mickiewiczi Instituut, Iisraeli Suursaatkond, Austria Suursaatkond, Hispaania Suursaatkond, Saksamaa Suursaatkond, Goethe Instituut Eestis, Baden-Württembergi liidumaa teadus- ja kunstiministeerium, Prantsuse Instituut, Taani Kultuuriinstituut, Armeenia Suursaatkond.