fbpx

Märtsi lõpuni on Jazzkaare piletid eriti soodsad

26. märts 2019

Rahvusvaheline jazzikuu aprill on ukse ees ja märtsikuu lõpuni on Jazzkaare piletid eriti soodsad.

 

Jazzkaare juubelifestivalil saame jazzikuud tähistada maailma paljude jazzitippude ja eesti muusikute uute kavadega. Mõned albumid on lausa stuudiosoojad — äsja sai valmis Captain Kirke and The Klingons esimene kauamängiv, MaiGroup lõpetas värske albumi salvestamise Santa Monicas legendaarse režissööri Jim Scotti käe all ja Joel Remmel Trio uus album “Sharp” on salves. Veel ootame Liina Saare, Liisi Koiksoni, Maria Faust-Tim Dahl-Weasel Walteri ja The Swingin’ Sisters’i heliplaate.

 

Väljamüüdud on Bobby McFerrini ja Judith Hilli kontserdid ning Lenna Kuurmaa & Mick Pedaja öökontsert. Suur huvi on ka festivali peaesinejate Joshua Redmani, John Scofieldi ja Mark Guiliana’s Beat Music kontsertide vastu. Klubiõhtute maiuspalad on armastatud Norra laulja-multiinstrumentalist Bernhoft ansambliga The Fashion Bruises, Ameerika räppar-laulja Oddisee koos Good Compny’ga, Jungle By Night, paris_monster, Kuradi Saar, Sofia Rubina ja Disco Tallinn.

 

Eriti põnevad tõotavad tulla erisündmused — juubelifestivali avakontsert, kus Kirke Karja ja Mingo Rajandi sukelduvad Erkki-Sven Tüüri ja Lepo Sumera muusikasse ning festivali lõpupäeval paneb Raivo Tafenau koos ansambliga värskelt kõlama 1990. aasta esimese jazzipeo ägedamad lood.